preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
Tražilica

VRIJEME

       

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:00–13:45-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 641720
Danas: 103
UDŽBENICI ZA 2017./18.

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
20.10.2017.
Webinar: The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul
U ponedjeljak, 23. listopada 2017. godine od 19 do 20 sati Hrvatsko udruženje profesora engleskog jezika u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom The Sound of Music: How Music Can Save Your Mortal Learner's Soul. 

19.10.2017.
Održana 24. CENTR Marketing radionica
CARNet je 12. i 13. listopada 2017. godine bio domaćin 24. CENTR (Council of European National Top Level Domain Registries) marketing radionice na kojoj su sudjelovali predstavnici nacionalnih registara iz Europe i svijeta.

17.10.2017.
Prijavite se na radionicu „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet poziva sve zainteresirane nastavnike na prijavu i sudjelovanje na radionici pod nazivom „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“. 

13.10.2017.
Održan drugi TeachMeet u sklopu projekta „e-Škole“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala je danas drugi TeachMeet, susret nastavnika koji aktivno sudjeluju u okviru zajednice praktičara, organizirane u sklopu provedbe nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

12.10.2017.
e-Škole na Europskom tjednu regija i gradova
Pod geslom „Regije i gradovi rade na boljoj budućnosti“ u Bruxellesu se od 9. do 12. listopada 2017. godine održao Europski tjedan regija i gradova u okviru kojeg su organizirane brojne radne sjednice, radionice i paneli za gotovo 6000 sudionika iz svih zemalja EU.

 

RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE ZA ŠKOLSKU GODINU 2017./2018.

(Informacije mogu biti i prema dogovoru s razrednikom ili predmetnim učiteljem.)

 

Radno vrijeme stručnih suradnika

Razredna nastava 

Predmetna nastava:

 

 

UČITELJ/ICA

prijem  roditelja

nastava prije podne

nastava poslije podne

1.

ANDRIANA ANDRIJEVIĆ

utorak – 9:50 – 10:35

četvrtak – 17:25 – 18:10

2.

INES BOHAČEK

ponedjeljak, 10:35-11:20

ponedjeljak, 16:35-17:20

3.

IVANA STRMEČKI VUČINA

srijeda, 11:25-12:10
(I. smjena. ujutro)

ponedjeljak, 16:35-17:20
(I. smjena ujutro)

4.

IVAN SIROVICA

ponedjeljak, 9:35-10:20

ponedjeljak, 15:35-16:20

5.

MARIO SAMARIN

ponedjeljak, 11:25-12:10

ponedjeljak, 17:25-18:10

6.

SENKA JAVOROVIĆ

srijeda, 10:35-11:20

ponedjeljak, 18:15-19:00

7.

KRISTINA FABIJANIĆ

četvrtak, 11:25-12:10

petak, 17:25-18:10

8.

BOŽICA DELIĆ

četvrtak, 9:35-10:20

srijeda, 16:35-17:20

9.

ANTO KELENTRIĆ

utorak, 11:25-12:10

petak, 16:35-17:20

10.

MARINA VOLARIĆ

ponedjeljak, 13:00-13:45

ponedjeljak, 13:00-13:45

11.

MARIJA GALOVIĆ

srijeda, 13:00-13:45

srijeda, 19:00-19:45

12.

MARTINA TUNUKOVIĆ

srijeda, 8:46-9:30

ponedjeljak, 17:25-18:10

13.

NAĐA BRLEK

četvrtak, 9:35-10:20

utorak, 14:45-15:30

14.

SANJA BLAŽINA

ponedjeljak, 9:35-10:35

srijeda, 16:35-17:20

15.

MIRELA IVANČIĆ

srijeda, 8:00-8:44

četvrtak, 17:25-18:10

16.

EDITA JURJEVIĆ

srijeda, 8:45-9:30

srijeda, 18:15-19:00

17.

IVKA MIHALJEVIĆ

četvrtak, 9:35-10:20

četvrtak, 18:15-19:00

18.

LORETA LAUŠ

utorak, 8:45-9:30

utorak, 17:25-18:10

19.

RATKO STOJKOVIĆ

ponedjeljak, 9:35-10:20

ponedjeljak, 18:15-19:00

20.

IRENA PERUŠ

utorak, 10:35-11:20

ponedjeljak, 16:35-17:20

21.

INES JERČINOVIĆ

četvrtak, 9:35-10:20

srijeda, 16:35-17:20

22.

KATARINA PUČAR

utorak, 10:35-11:20

srijeda, 17:25-18:10

23.

BLANKA PETRINEC FULIR

utorak, 11:25-12:10

utorak, 16:35-17:20

24.

IVAN HLEBIĆ

utorak, 8:00-8:42

srijeda, 17:25-18:10

25.

KARMEN ŠTAMBUK

srijeda, 12:15-13:00

petak, 17:25-18:10

26.

MATEA MILIĆEVIĆ

utorak, 9:35-10:20

utorak, 16:35-17:20

27.

NADA JURKOVIĆ

srijeda, 10:20-11:15

četvrtak, 14:45-15:30

28.

DIANA MANDIĆ GREGURIĆ

četvrtak, 8:45-9:30

srijeda, 17:25-18:10

29.

KAJA BLAŽEVIĆ

petak, 8:45-9:30

ponedjeljak, 17:25-18:10

30.

MATIJA MAČEK

utorak, 8:50-9:35

utorak, 15:35-16:20

31.

KATARINA RONČEVIĆ

četvrtak, 11:25-12:10

četvrtak, 16:35-17:20

32.

DARINKA DIMNJAKOVIĆ

četvrtak, 9:35-10:20

četvrtak, 16:35-17:20

33.

MAJA VLAŠIĆ

utorak, 12:15-13:00

utorak, 16:35-17:20

34.

DANIELA STUDEN

četvrtak, 12:15-13:00

četvrtak, 16:35-17:20

35.

LJILJANA VUKUŠIĆ

srijeda, 9:35-10:20

srijeda, 18:15-18:55

36.

ANA TOPOLNJAK

srijeda, 8:46-9:30

utorak, 19:00-19:45

37.

MAJA KRALJEV

ponedjeljak, 11:25-12:10

ponedjeljak, 16:35-17:20

38.

DANIELA VDOVIĆ KAMENČIĆ

I. smjena poslijepodne,
četvrtak 14:00

II. smjena poslijepodne
utorak 14:00

39.

MARIO KAMBIĆ

I. smjena poslijepodne,
ponedjeljak, 15:30-16:15

II. smjena poslijepodne,
ponedjeljak, 15:30-16:15

30.

JOSIP GREGORIĆ

I. smjena poslijepodne,
ponedjeljak, 15:30-16:15

II. smjena poslijepodne,
ponedjeljak, 15:30-16:15

preskoči na navigaciju