preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
Tražilica
VRIJEME

       

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–12:55–šesti sat
   13:00–13:45-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 600936
Danas: 94
UDŽBENICI ZA 2017./18.

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
20.06.2017.
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017.
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

02.06.2017.
Webinar: My SUSI Experience
U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.

31.05.2017.
U Kninu održan 2. regionalni webinar u projektu „e-Škole“
„Primjena digitalne tehnologije u nastavi biologije i prirode u osnovnoj školi“ naziv je drugog regionalnog webinara kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala danas u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

31.05.2017.
Održan šesti Znanstveni piknik
Pod sloganom „Znanost je zabavna!“ od 26. do 28. svibnja 2017. godine održan je šesti po redu Znanstveni piknik u organizaciji Udruge profesor Baltazar, Zadruge ZEZ i partnera Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNet i Instituta Ruđer Bošković.

 

RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE ZA ŠKOLSKU GODINU 2016./2017.

(Informacije mogu biti i prema dogovoru s razrednikom ili predmetnim učiteljem.)

 

PREDMETNA NASTAVA

RAZREDNA NASTAVA 

PODRUČNE ŠKOLE

Predmetna nastava

 

 

UČITELJ/ICA

prijem  roditelja

nastava prije podne

nastava poslije podne

1.

ANDRIANA ANDRIJEVIĆ

petak – 10:20 – 11:05

srijeda – 15:50 – 16:35

2.

KAJA BLAŽEVIĆ

srijeda – 9:35 – 10:20

srijeda – 18:15 – 19:00

3.

SANJA BLAŽINA

srijeda – 9:35 – 10:30

ponedjeljak – 16:35 – 17:20

4.

INES BOHAČEK

četvrtak – 8:45 – 9:30

četvrtak – 17:25 – 18:10

5.

NAĐA BRLEK

utorak – 9:35 – 10:20

utorak – 15:35 – 16:35

6.

BOŽICA DELIĆ

srijeda – 11:25 – 12:10

četvrtak – 16:35 – 17:20

7.

DARINKA DIMNJAKOVIĆ

petak – 9:35 – 10:20

ponedjeljak – 17:25 – 18:10

8.

KRISTINA FABIJANIĆ

srijeda – 11:25 – 12:10

ponedjeljak – 16:35 – 17:20

9.

MARICA GALIĆ

utorak – 9:35 – 10:30

srijeda – 16:35 – 17:20

10.

MARIJA GALOVIĆ

ponedjeljak – 12:15 – 13:00

petak – 19:00 – 19:45

11.

IVAN HLEBIĆ

srijeda – 10:35 – 11:20

petak – 16:35 – 17:20

12.

MIRELA IVANČIĆ

četvrtak – 8:45 – 9:30

ponedjeljak – 17:25 – 18:10

13.

SENKA JAVOROVIĆ

utorak – 11:25 – 12:10

utorak – 17:25 – 18:10

14.

INES JERČINOVIĆ

srijeda – 10:35 – 11:20

četvrtak– 16:35 : 17:20

15.

EDITA JURJEVIĆ

četvrtak – 9:35 – 10:20

četvrtak – 15:35 – 16:20

16.

NADA JURKOVIĆ

četvrtak – 9:35 – 10:20

srijeda – 17:25 – 18:10

17.

MARIO KAMBIĆ

srijeda – 12:15 – 13:00

utorak – 11:25 – 12:10

18.

ELIDIJA KARAPANDŽIĆ

četvrtak – 10:35 – 11:20

četvrtak – 17:25 – 18:10

19.

ANTO KELENTRIĆ

srijeda – 9:35 – 10:20

petak – 19:00 – 19:45

20.

MAJA KRALJEV

utorak – 8:45 – 9:30

ponedjeljak – 17:25 – 18:10

21.

LORETA LAUŠ

četvrtak – 8:45 – 9:30

ponedjeljak – 17:25 – 18:10

22.

MATIJA MAČEK

četvrtak – 8:45 – 9:30

četvrtak – 18:15 – 19:00

23.

DIANA MANDIĆ GREGURIĆ

četvrtak – 11:25 – 12:10

petak – 17:25 – 18:10

24.

IVKA MIHALJEVIĆ

petak – 10:35 – 11:20

petak – 16:35 – 17:20

25.

IRENA PERUŠ

ponedjeljak – 10:35 – 11:20

utorak – 19:00 – 19:45

26.

BLANKA PETRINEC FULIR

ponedjeljak – 11:25 – 12:10

utorak – 9:35 – 10:20

27.

KATARINA PUČAR

srijeda – 9:35 – 10:20

srijeda – 16:35 – 17:20

28.

NIKOLINA RIBARIĆ

srijeda – 12:15 – 13:00

srijeda – 17:25 – 18:10

29.

MARIO SAMARIN

ponedjeljak – 9:35 – 10:20

ponedjeljak – 17:25 – 18:10

30.

IVAN SIROVICA

četvrtak – 11:25 – 12:10

četvrtak – 11:25 – 12:10

31.

RATKO STOJKOVIĆ

ponedjeljak – 18:15 – 19:00

 petak – 10:35 – 11:20 

32.

IVANA STRMEČKI VUČINA

srijeda – 11:25 – 12:10
(I. smjena)

srijeda – 16:35 –17:20
(I. smjena)

33.

DANIELA STUDEN

srijeda – 8:45 – 9:30

srijeda – 15:35 – 16:20

34.

PETRA ŠPANIĆ

srijeda – 11:35 – 12:10
(I. smjena)

srijeda– 17:25 – 18:10
(I. smjena)

35.

KARMEN ŠTAMBUK

srijeda – 9:35 – 10:20

petak – 19:00 – 19:45

36.

ANA TOPOLNJAK

srijeda – 10:35 – 11:20

utorak – 19:00 – 19:45

37.

MARTINA TUNUKOVIĆ

petak 9:35 – 10:20

petak 16:35 – 17:20

38.

VESNA TURK

srijeda – 10:35 – 11:20

četvrtak – 15:35 - 16:20

39.

MARINA VOLARIĆ

utorak – 10:35 – 11:20

ponedjeljak – 15:35 – 16:20

40.

MAJA VLAŠIĆ

ponedjeljak – 9:35 – 10:20

ponedjeljak – 17:25 – 18:10

41.

LJILJANA VUKUŠIĆ

srijeda – 10:35 – 11:20

petak – 17:25 . 18:10

42.

JOSIP GREGORIĆ

ponedjeljak – 14:45–15:30
(I. smjena)

utorak – 16:35 – 17:20
(II-smjena)

43. MATEA MILIČEVIĆ ponedjeljak - 11:25 - 12:10 ponedjeljak - 17:25 - 18:10

 

 

Razredna nastava 

 

UČITELJ

Razred

Prijem roditelja

Nastava prije podne

Nastava poslije podne

1.

MILJENKO ŠEGUDOVIĆ

1.a

ponedjeljak, 4. sat

četvrtak, 5. sat

2.

LIDIJA BAN

1.b

srijeda, 4. sat

ponedjeljak, 4. sat

3.

SVJETLANA MIŠČIN

1.c

četvrtak, 2. sat

petak, 5. sat

4.

MIRJANA RUMIHA

1.d

utorak, 4. sat

četvrtak, 4. sat

5.

JAGODA MARKEŠIĆ

2.a

ponedjeljak, 5. sat

četvrtak, 6. sat

6.

MILENA VUKOVIĆ

2.b

srijeda, 3. sat

četvrtak, 6. sat

7.

ŠTEFICA BAČKONJA

2.c

četvrtak, 3. sat

četvrtak, 4. sat

8.

BRANKA ŽUPANIĆ

3.a

utorak, 6. sat

utorak, 6. sat

9.

GROZDANA LEKA

3.b

petak, 5. sat

petak, 5. sat

10.

TATJANA ŠOLIĆ

3.c

utorak, 6. sat

petak, 6. sat

11.

SANDRA PINTUR

4.a

petak, 3. sat

utorak, 5. sat

12.

MARIJA GUDELJ ŠEPERIĆ

4.b

utorak, 5. sat

ponedjeljak, 5. sat

13.

IRENA BOROJEVIĆ

4.c

srijeda, 6. sat

srijeda, 6. sat

13.

MIHAELA PALČIĆ

engleski jezik

utorak, 3. sat poslije podne (u II. smjeni)

14.

MARTINA RUBINIĆ

vjeronauk

--

utorak, 3. sat

15.

JASMINKA MARKOVIĆ BENKO

engleski jezik

utorak, 12:50 – 13:35 (II. smjena ujutro)

16.

RADOVAN BUDEŠ

vjeronauk

utorak, 3. sat

utorak, 5. sat

 

Područne škole

PŠ CVETKOVIĆ

Prvi razred – učiteljica Nikolina Luketić

Svaki petak 7:00 sati – prvi ponedjeljak u mjesecu, 17:00 sati

Drugi razred – učiteljica Diana Novosel Dikšić

Utorkom 7:00 – 8:00 prvi ponedjeljak u mjesecu 17:00 – 18:00

Treći razred – učiteljica Ivana Ciban Pintar

Srijedom 10:00 – 11:00 zadnji četvrtak u mjesecu 17:00 – 17:45

Četvrti razred – učiteljica Josipa Kirin

Svaki ponedjeljak 7:15-8:00 te svaki zadnji četvrtak u mjesecu 17:00-17:45

PŠ ČEGLJE

1. i 4. razred - učiteljica Valerija Kličković

Utorak od 11:30 do 12:10, te zadnji tjedan u mjesecu po dogovoru.

2. i 3. razred - učiteljica Kristina Zorić

Srijeda u 12:15, te svaki zadnji petak u mjesecu u 18:00 h.  

PŠ DESINEC

Prvi razred – učiteljica Snježana Dugić

Srijedom od 12:00 do 12:45 u jutarnjoj smjeni, te 18:00 do 18:45 u popodnevnoj smjeni

Drugi razred – učiteljica Petra Dugić

Ponedjeljkom od 12:15 do 13:00 u jutarnjoj smjeni, te od 18:15 do 19:00 u popodnevnoj smjeni.

Treći razred – učiteljica Kristina Mišić

Petkom 10:00 – 10:45 u jutarnjoj smjeni, srijedom 18:15-19:00 u popodnevnoj smjeni

Četvrti razred – učiteljica Željka Vrbanić

Srijedom 10:45 – 11:30 u jutarnjoj smjeni, ponedjeljkom 18:15 – 19:00 u popodnevnoj smjeni

PŠ DOMAGOVIĆ

1. i 2. razred – učiteljica Marijana Batušić

Srijeda 9:30 – 10:15

3. i 4. razred – učiteljica Jasna Borković

Srijeda 9:15 – 10:00

PŠ PETROVINA

Učiteljice Nevenka Bistrica, Matija Radić i Tatjana Golešić imaju individualne informacije za roditelje svaki petak u vremenu od 11:20 sati do 12:05 sati, te svaki prvi radni ponedjeljak u mjesecu od 18:00 sati do 18:45 sati.

PŠ PLEŠIVICA

Učiteljice Zvjezdana Kurtalji i Mira Jambrošić imaju individualne informacije petkom 5. sat.

PŠ SVETA JANA

1. i 2. razred – učiteljica Jasnica Vojvodić

Petak 5. sat od 11:25 do 12:10, te svaki prvi ponedjeljak u mjesecu od 17:00 do19:00.

3. i 4. razred – učiteljica Jadranka Ribarić

Utorak 2. sat od 8:45 do 9:30, te svaki prvi ponedjeljak u mjesecu od 17:30 do 19:30.

PŠ VOLAVJE

2. i 4. razred – učiteljica Snježana Celić

Ponedjeljkom 5. sat u 11:30.

1. i 3. razred – učiteljica Martina Vojnović

Ponedjeljak 10:00 -10:45, te zadnji četvrtak u mjesecu u 17:00.

preskoči na navigaciju