preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
Tražilica
Upisi.hr

VRIJEME

       

 

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 996125
Danas: 8

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
10.07.2020.
Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje EMA-e u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u ... The post Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e appeared first on CARNET .

10.07.2020.
Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars
Projekt e-Škole jedan je od pet finalista u kategoriji Vještine i obrazovanje za digitalnu Europu u kojoj je prijavljeno 38 projekata. Građani Europske unije mogu glasati za svoje favorite do ... The post Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars appeared first on CARNET .

07.07.2020.
Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku
Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., u srijedu, 8. srpnja 2020. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. ... The post Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku appeared first on CARNET .

07.07.2020.
CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu
CARNET-ova konferencija za korisnike - CUC2020 održat će se 22. godinu zaredom, ovaj puta u novom, hibridnom formatu. Zbog trenutne situacije izazvane koronavirusom sudionici će imati priliku, od 4. do ... The post CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu appeared first on CARNET .

03.07.2020.
Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Otvaranjem poziva za autore započele su pripreme programa 22. CARNET-ove konferencije za korisnike, koja će se pod nazivom "CUC 2020: Izazov prihvaćen!" održati od 4. do 6. studenoga 2020. godine ... The post Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
REZULTATI DOSADAŠNJIH NATJECANJA
Autor: Administrator , 28. 2. 2012.

Krajem siječnja i tijekom veljače održana su školska i međuopćinska natjecanja u znanju a održana su i neka županijska. Možemo zaključiti da su i ove godine naši učenici bili uspješni jer su mnogi izborili sudjelovanje na županijskim natjecanjima iako je ove godine zbog recesijskih mjera uštede smanjen broj pozvanih sudionika.


Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali na dosadašnjim natjecanjima, a onima koji su izborili plasman na viši rang želimo puno uspjeha.

Pregled učenika koji su se plasirali na županijska natjecanja po predmetima:

PREDMET
RAZ.
UČENICI
MENTORI
HRVATSKI JEZIK
7.
Filip Rubes
Kristina Fabijanić
Katarina Stipković
Darinka Dimnjaković
8.
Anja Božić
Kristina Fabijanić
Ana Dujlović
Martina Tunuković
Marija Bobinski
Maja Golešić
NJEMAČKI JEZIK
8.
Jelena Kraljević
Marija Galović
Ružica Stipić
Nataša Marunica
MATEMATIKA
5.
Filip Sedmak
Božica Delić
Tin Manojlović
Lovro Stojković
Manuela Hofer
6.
Lovro Penić Ivanko
Maja Plantaš
Mihaela Bakšić
Danijel Skeledžija
Lovorka Radečić
Marko Balžević
7.
Zlatko Šafar
Mirela Ivančić
Magdalena Gregorić
8.
Martina Žužić
Kaja Blažević
FIZIKA
8.
Jelena Gregorić
Daniela Studen
Ivan Bakšić
POVIJEST
7.
Filip Rubes
Karmen Štambuk
Zvonimir Križanić
8.
Zvonimir Bingula
Nikola Balaško
GEOGRAFIJA
6.
Karlo Ivanković
Ljiljana Vukušić
7.
Filip Rubes
Sanja Blažina
8.
Anja Božić
Karmen Štambuk
BIOLOGIJA
7.
Karla Pintur
Ivka Mihaljević
Matea Štefanić
8.
Anja Božić
Nikolina Ribarić
KEMIJA
7.
Ivana Bećir
Ana Topolnjak
Filip Rubes
Magdalena Gregorić
Ivka Mihaljević
Fran Vidas
8.
Anja Božić
Nikolina Ribarić
Ana Dujlović
INFORMATIKA
5.
Antonio Celinšćak
Manuela Hofer
Borna Kralj
6.
Marko Blažević
Ivan Strahija
Josip Torbar
Danijel Skeledžija
8.
Andrija Španić
MLADI TEHNIČARI
promet
5.
Matea Ivančić
Vesna Turk
graditeljstvo
6.
Bruno Rumiha
strojarske konstruk.
7.
Magdalena Gregorić
obrada materijala
7.
Ana Andročec
elektronika
8.
Jelena Gregorić
elektrotehnika
8.
Ivan Bakšić
LIDRANO
literarni izraz
7.
Jelena Kraljević
Loreta Lauš
4.
Sonja Franjević
Snježana Dugić
dramsko-scenski izraz
- pojedinačni nastup
5.
Tena Jagodić
Edita Jurjević
dramsko-scenski izraz
– skupni nastup
5.a
Lucija Dolanjski
Edita Jurjević
5.a
Filip Sedmak
5.c
Dominik Sečen
5.c
Jan Ivančić
5.c
Kristina Hudin
5.c
Anamarija Miletić
6.b
Dona Grgas
6.b
Anja Kovačić
6.b
Petra Gregorić
6.b
Dora Študir
EKO KVIZ - ekipno
5.
Lucija Kurtalj
Ana Topolnjak
6.
Katarina Kovačić
7.
Klementina Lacković
8.
Dora Pavković
VJERONAUK-ekipno
5.
Ana Dujlović
Anto Kelentrić
6.
Marija Bobinski
7.
Maja Golešić
8.
Josipa Lovasić
GLOBE - ekipno
7.
Roberta Jurkovac
Nikolina Ribarić
Ivka Mihaljević
7.
Ema Popović
7.
Stela Tunuković
7.
Mirna Cvetić
7.
Sarah Stunja

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju