preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
VRIJEME

       

 

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1041113
Danas: 5

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
15.10.2020.
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio ... The post Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars appeared first on CARNET .

14.10.2020.
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Varazdinu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Varazdinske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .

12.10.2020.
INFO Najava radova na cvoristu u Varazdinu – 14.10.2020.
Postovani, U srijedu, 14.10.2020., s pocetkom u 9 sati odvijati ce se radovi na mreznoj infrastrukturi u CARNET-ovom mreznom cvoristu u Varazdinu. Uslijed radova doci ce do prekida mrezne povezanosti ... The post INFO Najava radova na cvoristu u Varazdinu – 14.10.2020. appeared first on CARNET .

12.10.2020.
INFO Najava radova – HT – 15.10.2020
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima u mrezi Hrvatskog telekoma koji ce se odrzati dana 15.10.2020. od 0:00 do 2:00 sata. Radovima su zahvacene ustanove clanice CARNET-a sa ... The post INFO Najava radova – HT – 15.10.2020 appeared first on CARNET .

06.10.2020.
Webinar: Metode poučavanja u online okruženju i u učionici - nastava kao dijalog
U četvrtak, 8. listopada 2020. godine, s početkom u 13 sati održat će se još jedan u nizu webinara na temu organizacije i provođenja nastave na daljinu. Webinaru pod nazivom ... The post Webinar: Metode poučavanja u online okruženju i u učionici - nastava kao dijalog appeared first on CARNET .

Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
„MARTIN BORKOVIĆ U OČIMA DJECE“
Autor: Administrator , 17. 3. 2017.

Zadovoljstvo nam je pozvati vas na  otvorenje izložbe dječjih likovnih radova učenika OŠ „Ljubo Babić“, koja će se održati u subotu, 18.03.2017. u 18.00 sati u prostorijama DVD-a Domagović. Otvorenje izložbe svojim nastupom i prezentacijom uveličat će Mladi povjesničari i učenici PŠ Domagović.


Popis izlagača:

  1. Martin Marinović, 3.razred
  2. Ariana Gugec, 8.c
  3. Sebastijan Ban
  4. Karla Jurinić ,3.razred
  5. Josipa Gregorić, 3.c
  6. Laura Mlinac, 8.c
  7. Ema Ćubela, 4.razred, Desinec
  8. Luka Kostelac, 8.f
  9. Tin Antun Vučić, 4.razred, Desinec
  10. Gabrijela Domjančić, 8.c
  11. Patrik Štefanec, 4.razred, Desinec
  12. Lucija Hodak, 8.c
  13. Ariana Gugec, 8.c
  14. Lucija Pavelić, 8.f
  15. Eva Budinšćak, 4.c     
  16. Ena Lacković, 8.c
  17. Ana Kurtalj, 3.razred, Sveta Jana
  18. Nika Bučar, 8.c
  19. Matej Šimunović, 5.d
  20. Vita Cvetan, 1.razred, Petrovina
  21. Matea Radovac, 5.d  
  22. Dora Jambrović, 5.a
  23. Kruno Jurković, 3.razred, Desinec
  24. Jelena Staničić ,4.c    
  25. Luka Zorić, 4.c
  26. Tara Mesić ,1.a
  27. Ema Fratrić, 5.a         
  28. Luka Vrbetić, 5.d
  29. Ivona Ciban, 1.a
  30. Margareta Razum, 4.c          
  31. Barbara Huljina, 5.a
  32. Hana Ban, 1.razred, Petrovina
  33. Tin Tutić, 5.d  
  34. Magdalena Rubes, 4.c
  35. Mare Vidović, 3.razred, Desinec
  36. Borna Skorušek, 4.c  
  37. Magdalena Hodak,5.a
  38. Laura Bošnjak, 4.razred, Sveta Jana 
  39. Vanja Sečen, 5.a
  40. Tena Jurkovac , 5.d
  41. Jasmin Hađić, 4.c
  42. Margareta Razum, 4.c
  43. Dora Delić,1.r. Cvetković
  44. Franko Čukoić, 1.d
  45. Nia Kupina, 1.razred, Cvetković
  46. Ana Gojšić, 4.razred, Čeglje  
  47. Hana Ameti, 2.c         
  48. Marko Vidović, 2.c
  49. Lorena Gojšić,4.razred, Čeglje
  50. Sara Delić, 1.razred, Cvetković
  51. Nikola Kumerle, 1.razred, Cvetković
  52. Nola Ringel, 2.b
  53. Marija Hačko,2.razred, Cvetković
  54. Lea Lapuh, 2.razred, Desinec
  55. Laura Lončar, 2.d       
  56. Marino Kunčić,2.razred, Desinec
  57. Hrvoje Ciboci, 2.d      
  58. Borna Prčić,2.razred, Desinec
  59. Petra Miličević, 2.d   
  60. Hana Zmajlović, 2.b
  61. Leon Kupina,1.razred, Volavje          
  62. Marija Hačko, 2.razred, Cvetković
  63. Nikola Peršin, 2.d
  64. Ema Nurkić Nikolić, 2.razred, Cvetković
  65. Tara Fratrić,4.razred, Volavje
  66. Petra Bradač, 2.a
  67. Ante Marušić, 4.razred, Volavje       
  68. Lana Neralić, 1.razred, Volavje         
  69. Elena Matasić,4.razred, Sveta Jana
  70. Ana Miladin, 4.razred, Sveta Jana    
  71. Emma Vukić ,5.c
  72. Tea Sedlar, 5.f
  73. Jakov Kupina,5.d
  74. Katarina  Muđer,5.f
  75. Igor Stošić, 5.e           
  76. Jelena Bobinski ,5.a
  77. Nika Stić, 5.e  
  78. Alma Vidaković, 2.a   
  79. Nika Žunac,6.a
  80. Mihael Kralj, 5.d        
  81. Ema Fratrić, 5.a
  82. Tea Radonić,6.c
  83. Magdalena Hodak,5.a           
  84. Ivana Nežić, 5.f
  85. Megi Pavlečić, 5.
  86. Franka Kolarić, 5.c     
  87. Eva Brnabić, 5.e
  88. Dorotea Kokot, 3.c
  89. Emanuel Gornik,5.c
  90. Bruno Butajla, 2.d     
  91. Marta Reškovac,5.a
  92. Lucija Gojšić, 6.a i Lea Reb,6. a
  93. Ana Blažek, 6.a i Nika Kurtalj, 6.a     
  94. Fabijan Širanović,6.c i Gabriel Preprotić, 6.c
  95. Ana Kišan, 6.b i Paula Repar, 6.b      
  96. Jakov Ivančić, 6.a, Noa Čačić, 6.a, Antonio Brajak, 6.a
  97. Karla Študir, 6.a i Nika Žunac, 6.a
  98. Petra Grgas, Petrovina
  99. Damir Šimrak, 4. r.  Petrovina
  100. Karlo Jelenić, 4. r.  Petrovina
  101. Marija Križanić, 4. r.  Petrovina
  102. Sven Mačešić, 3.r. Domagović
  103. Lara Samac, 4.r. Domagović
  104. Sonja Horvat, 2.r. Domagović
  105. Zara Valić, 2.r Domagović
  106. Dora Delić. 1.r. Cvetković
  107. Ema Borošić,2.r.Petrovina
  108. Laura Novak,2.r.Petrovina
  109. Ema Vučina,2.r.Petrovina
  110. Ivan Stipković, 2.r. Petrovina
  111. Elena Matasić,4.r.Sveta Jana
  112. Manuela Batelja,4.r.Petrovina
  113. Ana Miladin,4.r. Sveta Jana
  114. Vita Novosel, 3.c
  115. Lana Lovrenčić, 4.b
  116. Marko Vidović, 2.c
  117. Grupni rad:Tea Radonić, Marinela Šimecki, Luka Kostelac, Luka Vrbetić,Tena     Jurkovac, Laura Mlinac, Ana Popović, Lara Prežgaj, Damjan Samardžija, Karla Študir, Lana Kunović, David Dimnjaković, Ema Vukić




[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju