Županijsko natjecanje u tenisu za dječake i djevojčice

U Vrbovcu je 15.5.2026. održano županijsko natjecanje u tenisu za dječake i djevojčice Zagrebačke županije. Na natjecanju je nastupilo i petero učenika OŠ „Ljubo Babić“: Sofija Gilja, Nicole Žilić, Judita Kobetić, Vid Šelebaj i Marko Troha. Nitko od učenika nije uspio ući u finale, ali su pokazali izuzetnu borbenost i sportski duh. Obzirom da su jedna od najmlađih ekipa, vjerujemo da je pred njima uspješna sportska budućnost.

Pročitajte još

Organizacija dopunskog rada

Učenici upućeni na dopunski rad imaju nastavu u sljedećim terminima: Od 8:00h – Božica Delić (matematika 7.a, 7.c, 8.a), Maja Vlašić (hrvatski jezik...

Skip to content