Dvije naše ekipe, Četvrtinke (Laura Hucika 5.g, Judita Kobetić 5.g, Nika Žunić 6.f, Zrinka Plantaš 6.c) u kategoriji Mini četverac i Osminke (Helena Vlajčević 7.a , Lara Plantaš 7.c, David Katovčić Pavlinek 7.c, Ana Žilić 8.e) u kategoriji Maxi četverac, ostvarile su sjajan uspjeh u prvom krugu Matematičkog četverca te se plasirale u drugi krug. Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima i želimo im puno sreće u nastavku natjecanja!
ZRINKA I ANTONIO DOBITNICI OSKARA ZNANJA
Za osvojeno prvo mjesto na Državnom natjecanju mladih tehničara Zrinka Plantaš i Antonio Katovčić nagrađeni su Oskarom znanja. Oskar znanja je...
