preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
Tražilica
VRIJEME

       

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 911040
Danas: 85

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
09.01.2020.
INFO Najava prekida mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske i Medjimurske zupanije, 13.01.2020.
Postovani korisnici, U ponedjeljak, 13.01.2020., CARNET NOC ce izvoditi programsku nadogradnju mrezne opreme na podrucju: – Varazdinske zupanije u vremenu od 11:00 do 12:00 sati i – Medjimurske zupanije u ... The post INFO Najava prekida mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske i Medjimurske zupanije, 13.01.2020. appeared first on CARNET .

27.12.2019.
Započeo CARNET-ov Erasmus+ projekt "DOTS"
U CARNET-ovim prostorijama, 2. i 3. prosinca 2019. godine, održan je početni (kick-off) sastanak Erasmus+ projekta pod nazivom “DOTS - Development of transversal skills in STEM”. Cilj je projekta razvijati ... The post Započeo CARNET-ov Erasmus+ projekt "DOTS" appeared first on CARNET .

19.12.2019.
U sklopu programa e-Škole isporučeno 26 350 prijenosnih računala
U više od 1200 škola diljem Hrvatske CARNET je isporučio 26 350 prijenosnih računala za učitelje i nastavnike u vrijednosti od 98,59 milijuna kuna. Riječ je o modelima prijenosnih računala ... The post U sklopu programa e-Škole isporučeno 26 350 prijenosnih računala appeared first on CARNET .

16.12.2019.
Istraživanje tržišta: Poziv na sastanak - Usluge organizacije događanja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge organizacije koordinacijskih radionica, osvježenja za događanja i sastanke s dionicima i organizacija regionalnih susreta. Svrha provedbe istraživanja ... The post Istraživanje tržišta: Poziv na sastanak - Usluge organizacije događanja appeared first on CARNET .

13.12.2019.
Istraživanje tržišta – nadogradnja sustava SIGMA
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – nadogradnja sustava SIGMA appeared first on CARNET .

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ŽUPANIJSKO NATJECANJE U ATLETICI
Autor: Administrator , 4. 4. 2014.

Županijsko natjecanje osnovnih škola Zagrebačke županije u atletici održano je u srijedu 2. travnja na atletskom stadionu Mladosti u Zagrebu. Predstavnici naše škole i ove godine ostvarili su izvrsne rezultate. 


U kategoriji djevojčica 5. I 6. razreda atletičarke naše škole osvojile su ekipno 1. mjesto i na taj način osigurale nastup na poluzavršnom državnom natjecanju koje će se održati 19. svibnja 2014. u Istarskoj županiji.

Za ekipu su nastupile slijedeće učenice i ostvarile ove rezultate:

Trčanje 100m: Jana Budinšćak – 2. mjesto, Sonja Franjević – 11.mjesto

Trčanje 200m: Mia Major – 1.mjesto, Dorotea Gelemanović – 3.mjesto

Trčanje 600m: Sara Pavlak – 3.mjesto, Lea Bravar – 9.mjesto

Skok u vis:Leona Jerčinović – 2.mjesto, Laura Šamija – 4.mjesto

Skok u dalj:Vita Smolčić – 2.mjesto, Tea Braje – 3.mjesto

Bacanje loptice: Ivana Trivičević – 6.mjesto, Helena Tkalčić – 10.mjesto

Štafeta 4x100m:Budinšćak, Jerčinović, Major, Gelemanović – 1.mjesto

 

U kategoriji dječaka 5. i 6. razreda atletičari  su ekipno osvojili  2. mjesto.

100m -Luka Vučinić- 1.mjesto, Tvrtko Nad-7.mjesto

200m -Tomi Kopić-1.mjesto, Bruno Lucić-3.mjesto

Bacanje loptice -Karlo Malešić 1.mjesto, Luka Martinković 4.mjesto

Skok u vis -Bruno Košćica 1.mjesto, Noa Žalac-Kelihar 4.mjesto

Skok u dalj -Luka Vučina 2.mjesto, Dorian Štulec 14.mjesto

600m -Nikola Huljina 4.mjesto, Dominik Lukina 10.mjesto

Štafeta 4x100m u sastavu Lucić, Vučinić, Nad i Kopić utrku je završila na 1.mjestu no zbog male pogreške na žalost je diskvalificirana.

 

U kategoriji djevojčica 7.i 8. razred naše učenice su osvojile 3. mjesto, a pojedinačni rezultati su:

Trčanje 100m: Anamarija Škoc – 9. mjesto, Kristina Hudin – 13.mjesto

Trčanje 300m: Vita Borković – 4.mjesto, Lucija Bogović – 13.mjesto

Trčanje 600m: Sara Mesic – 4.mjesto, Lea Razum– 9.mjesto

Skok u vis:Anja Kovačić – 3.mjesto, Maja Dabović – 9.mjesto

Skok u dalj:Mia Šaban – 5.mjesto, Ana Paula Lovretin – 6.mjesto

Bacanje kugle: Karla Ivšić – 8.mjesto, Sofija Papa – 16.mjesto

Štafeta 4x100m:Šaban,Škoc,Hudin, Borković – 5.mjesto


Ekipa učenika 7. i 8. razreda osvojila je 5.mjesto i nastupala u sastavu: Dominik Pozderac, Dominik Čunko, Luka Kovačević, Adrian Sirovica, Lovro Mrakužić, Bruno Tončić, Roberto Jambrović, Dino Radić, Tin Šeperić, Marko Šinković, Marko Vulje i Tomislav Šerić koji je na 1000m pojedinačno osvojio 3.mjesto.

ČESTITKE SVIM NATJECATELJICAMA I NATJECATELJIMA!

Voditeljica muških ekipa bila je prof. Ines Bohaček, a voditeljica ženskih ekipa prof. Ines Jerčinović.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju