preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
Tražilica
Upisi.hr

VRIJEME

       

 

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 995735
Danas: 3

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
10.07.2020.
Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje EMA-e u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u ... The post Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e appeared first on CARNET .

10.07.2020.
Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars
Projekt e-Škole jedan je od pet finalista u kategoriji Vještine i obrazovanje za digitalnu Europu u kojoj je prijavljeno 38 projekata. Građani Europske unije mogu glasati za svoje favorite do ... The post Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars appeared first on CARNET .

07.07.2020.
Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku
Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., u srijedu, 8. srpnja 2020. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. ... The post Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku appeared first on CARNET .

07.07.2020.
CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu
CARNET-ova konferencija za korisnike - CUC2020 održat će se 22. godinu zaredom, ovaj puta u novom, hibridnom formatu. Zbog trenutne situacije izazvane koronavirusom sudionici će imati priliku, od 4. do ... The post CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu appeared first on CARNET .

03.07.2020.
Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Otvaranjem poziva za autore započele su pripreme programa 22. CARNET-ove konferencije za korisnike, koja će se pod nazivom "CUC 2020: Izazov prihvaćen!" održati od 4. do 6. studenoga 2020. godine ... The post Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ŽUPANIJSKO NATJECANJE U BADMINTONU
Autor: Administrator , 10. 2. 2014.

U petak 7. veljače u naša škola bila je domaćin Županijskog natjecanja u badmintonu koje je okupilo 18. badminton ekipa osnovnoškolskih sportskih društava iz Zagrebačke županije. Učenici naše škole su odlično prošli na ovom natjecanju jer je ekipa učenika osvojila prvo mjesto a učenice su osvojile drugo mjesto.


Ekipa učenika bila je u sastavu:

1. Tin Šeperić
2. Marko Šinković
3. Antonio Tutić

Ekipa učenica bila je u sastavu:

1. Doroteja Jerečić
2. Margareta Jerečić
3. Veronika Lučić
4. Dora Miljković

Voditelj naših ekipa je prof. Ratko Stojković.

Konačni plasman učenice:

1. OŠ EUGENA KUMIČIĆA, ŠŠD EUGEN KUMIČIĆ, VELIKA GORICA
2. OŠ LJUBO BABIĆ, ŠŠD JASTREB, JASTREBARSKO
3. OŠ BOGUMILA TONIJA, ŠŠD LOB, SAMOBOR
4. OŠ ŠČITARJEVO, ŠŠD NEMEZIS, ŠČITARJEVO
5. OŠ SVETA NEDELJA, ŠŠD ŽABAC, SVETA NEDELJA
6. OŠ POKUPSKO, ŠŠD POKUPLJE, POKUPSKO
7. OŠ IVANA BRLIĆ MAŽURANIĆ, ŠŠD CROATIA, PRIGORJE BRDOVEČKO
8. OŠ IVANA PERKOVCA, ŠŠD SUTLA, ŠENKOVEC
9. OŠ NIKOLE HRIBARA, ŠŠD GORICA, VELIKA GORICA

Konačni plasman učenici:

1. OŠ LJUBO BABIĆ, ŠŠD JASTREB, JASTREBARSKO
2. OŠ BOGUMILA TONIJA, ŠŠD LOB, SAMOBOR
3. 1. OŠ VRBOVEC, ŠŠD ISKRA, VRBOVEC
4. OŠ MILANA LANGA, ŠŠD VIHOR, BREGANA
5. OŠ JOSIPA ZORIĆA, ŠŠD DUGO SELO, DUGO SELO
6. OŠ IVANA BRLIĆ MAŽURANIĆ, ŠŠD CROATIA, PRIGORJE BRDOVEČKO
7. OŠ NIKOLE HRIBARA, ŠŠD GORICA, VELIKA GORICA
8. OŠ ŠČITARJEVO, ŠŠD NEMEZIS, ŠČITARJEVO
9. OŠ IVANA PERKOVCA, ŠŠD SUTLA, ŠENKOVEC

Kompletne podatke i rezultate možete vidjeti u biltenu.

Čestitke našim dečkima sa željom za što boljim uspjehom na regionalnom natjecanju koje će se održati 27. veljače 2014. u našoj školi.

 

 

 

 

 

 

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju