preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
Tražilica
VRIJEME

       

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 911045
Danas: 90

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
09.01.2020.
INFO Najava prekida mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske i Medjimurske zupanije, 13.01.2020.
Postovani korisnici, U ponedjeljak, 13.01.2020., CARNET NOC ce izvoditi programsku nadogradnju mrezne opreme na podrucju: – Varazdinske zupanije u vremenu od 11:00 do 12:00 sati i – Medjimurske zupanije u ... The post INFO Najava prekida mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske i Medjimurske zupanije, 13.01.2020. appeared first on CARNET .

27.12.2019.
Započeo CARNET-ov Erasmus+ projekt "DOTS"
U CARNET-ovim prostorijama, 2. i 3. prosinca 2019. godine, održan je početni (kick-off) sastanak Erasmus+ projekta pod nazivom “DOTS - Development of transversal skills in STEM”. Cilj je projekta razvijati ... The post Započeo CARNET-ov Erasmus+ projekt "DOTS" appeared first on CARNET .

19.12.2019.
U sklopu programa e-Škole isporučeno 26 350 prijenosnih računala
U više od 1200 škola diljem Hrvatske CARNET je isporučio 26 350 prijenosnih računala za učitelje i nastavnike u vrijednosti od 98,59 milijuna kuna. Riječ je o modelima prijenosnih računala ... The post U sklopu programa e-Škole isporučeno 26 350 prijenosnih računala appeared first on CARNET .

16.12.2019.
Istraživanje tržišta: Poziv na sastanak - Usluge organizacije događanja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge organizacije koordinacijskih radionica, osvježenja za događanja i sastanke s dionicima i organizacija regionalnih susreta. Svrha provedbe istraživanja ... The post Istraživanje tržišta: Poziv na sastanak - Usluge organizacije događanja appeared first on CARNET .

13.12.2019.
Istraživanje tržišta – nadogradnja sustava SIGMA
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – nadogradnja sustava SIGMA appeared first on CARNET .

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
REZULTATI DOSADAŠNJIH NATJECANJA
Autor: Administrator , 23. 2. 2018.

Školska i međuopćinska natjecanja su završila kao i većina županijskih. Možemo zaključiti da su ove godine naši učenici bili uspješni jer su mnogi izborili sudjelovanje na županijskim natjecanjima. Donosimo pregled učenika i njihovih mentora pozvanih na županijsku razinu natjecanja.


PREDMET
RAZ.
UČENICI
MENTORI
HRVATSKI JEZIK
8.
Marina Bogović
M. Tunuković
Lorena Ivančić
Borna Gojšić
 NJEMAČKI JEZIK
 
Tilio Tomislav Baotić
D. Vdovčić Kamenčić
 ENGLESKI JEZIK
8.
Gabrijela Kambić
S. Javorović
Lara Fulir
D. Mandić Gregurić
Borna Gojšić
S. Javorović
Lorena Ivančić
MATEMATIKA
4.
Bono Barač Kapidžić
J. Markešić
5.
Barna Štimac
M. Ivančić
Lukas Magđinski
M. Galić
6.
Benjamin Radošević
K. Blažević
Luka Šeperić
B. Delić
Dalia Belan
K. Blažević
7.
Višen Pavlica
Tin Pustaj
M. Galić
8.
Borna Gojšić
B. Delić
Patrik Baršun
M. Volarić
Petra Leščić
D. Studen
Ivana Blažević
K. Blažević
Iva Blažinčić
D. Studen
Damjan Popović
FIZIKA
8.
Borna Gojšić
Ivan Sirovica
Lovro Kopač
D. Studen
Borna Tunuković
Irena Peruš
POVIJEST
8.
Borna Gojšić
M. Samarin
GEOGRAFIJA
5.
Jakov Dimnjaković
M. Maček
6.
Petra Ikić
K. Štambuk
Nika  Rubes
Benjamin Reparinac
M. Maček
7.
Mihael Rošić
Lj. Vukušić
8.
Marija Bogović
Borna Gojšić
BIOLOGIJA
8.
Petar Leščić
A. Topolnjak
8.
Tihana Ljubisavljević
N. Jurković
INFORMATIKA
8.
Borna Gojšić
M. Kambić
MLADI
TEHNIČARI
5.
Paula Golub
Ivan Sirovica
6.
Helena Ljubetić
V. Turk
7.
Kristijan Gojšić
Ivan Sirovica
Filip Fabijanić
Ivan Sirovica
8.
Mihael Janušić
Vesna Turk
Lovro Kopač
Ivan Sirovica
LIDRANO
3.
Luka Domagoj Žebec
L. Ban
7.
Karla Študir
K. Fabijanić
8.
Petar Leščić
M. Tunuković
8.
Fran Hrvoj
Sven Lencur
Ivan Novosel
Patrik Štmac
M. Tunuković
8.
Marta Severinac
M. Tunuković
LIK
 
Jelena Bobinski
I.Strmečki Vučina
7.
Elizabeth Špikić




[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju