preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
Tražilica
VRIJEME

       

VIRTUALNE UČIONICE

5.A

5.B

5.C

5.D

5.E

5.F

5.G

6.A

6.B

6.C

6.D

6.E

6.F

7.A

7.B

7.C

7.D

7.E

7.F

8.A

8.B

8.C

8.D

8.E

8.F

INFORMATIKA – kombinirane grupe učenika

7.CDj

7.CDp

7.EF

8.EFj

8.EFp

8.BCp

8.ADp

8.ABCDj

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 954968
Danas: 13

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
06.04.2020.
INFO Najava radova – HT – 08.04.2020.
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima u mrezi Hrvatskog telekoma, koji ce se odvijati 08.04.2020. od 00:00 do 05:00 sati. U ispadu ce biti medjugradske veze od Zagreba ... The post INFO Najava radova – HT – 08.04.2020. appeared first on CARNET .

05.04.2020.
Raspored nastave na daljinu
Na poveznicama niže možete pronaći rasporede nastavnih sati za izvođenje nastave na daljinu, kao i rasporede emitiranja obrazovnih sadržaja putem televizijskih programa. ! VAŽNE INFORMACIJE ! MZO će isporučivati osnovni ... The post Raspored nastave na daljinu appeared first on CARNET .

03.04.2020.
Upute za vrednovanje i ocjenjivanje tijekom nastave na daljinu
Prof. dr. sc. Blaženka Divjak, ministrica znanosti i obrazovanja predstavila je u petak, 3. travnja, Upute za vrednovanje i ocjenjivanje tijekom nastave na daljinu namijenjene učiteljima, nastavnicima i profesorima, ali ... The post Upute za vrednovanje i ocjenjivanje tijekom nastave na daljinu appeared first on CARNET .

03.04.2020.
Ravnateljima omogućen pristup sustavu e-Propusnica putem CARNET kartica
Ravnatelji škola koji posjeduju karticu za digitalni potpis dokumenata dobivenu od CARNET-a mogu putem navedene kartice pristupiti sustavu e-Propusnica. Na kartici se nalazi ID poslovni certifikat koji je u sustavu ... The post Ravnateljima omogućen pristup sustavu e-Propusnica putem CARNET kartica appeared first on CARNET .

02.04.2020.
Video upute za korištenje Google alata za nastavu od kuće
Podučavanje od kuće zahtijeva drugačiji pristup od učenja u školi. Kako bi olakšali trenutačnu situaciju, Google je pripremio seriju video uputa koje vam mogu pomoći u korištenju Google for Education ... The post Video upute za korištenje Google alata za nastavu od kuće appeared first on CARNET .

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
REZULTATI DOSADAŠNJIH NATJECANJA
Autor: Administrator , 23. 2. 2018.

Školska i međuopćinska natjecanja su završila kao i većina županijskih. Možemo zaključiti da su ove godine naši učenici bili uspješni jer su mnogi izborili sudjelovanje na županijskim natjecanjima. Donosimo pregled učenika i njihovih mentora pozvanih na županijsku razinu natjecanja.


PREDMET
RAZ.
UČENICI
MENTORI
HRVATSKI JEZIK
8.
Marina Bogović
M. Tunuković
Lorena Ivančić
Borna Gojšić
 NJEMAČKI JEZIK
 
Tilio Tomislav Baotić
D. Vdovčić Kamenčić
 ENGLESKI JEZIK
8.
Gabrijela Kambić
S. Javorović
Lara Fulir
D. Mandić Gregurić
Borna Gojšić
S. Javorović
Lorena Ivančić
MATEMATIKA
4.
Bono Barač Kapidžić
J. Markešić
5.
Barna Štimac
M. Ivančić
Lukas Magđinski
M. Galić
6.
Benjamin Radošević
K. Blažević
Luka Šeperić
B. Delić
Dalia Belan
K. Blažević
7.
Višen Pavlica
Tin Pustaj
M. Galić
8.
Borna Gojšić
B. Delić
Patrik Baršun
M. Volarić
Petra Leščić
D. Studen
Ivana Blažević
K. Blažević
Iva Blažinčić
D. Studen
Damjan Popović
FIZIKA
8.
Borna Gojšić
Ivan Sirovica
Lovro Kopač
D. Studen
Borna Tunuković
Irena Peruš
POVIJEST
8.
Borna Gojšić
M. Samarin
GEOGRAFIJA
5.
Jakov Dimnjaković
M. Maček
6.
Petra Ikić
K. Štambuk
Nika  Rubes
Benjamin Reparinac
M. Maček
7.
Mihael Rošić
Lj. Vukušić
8.
Marija Bogović
Borna Gojšić
BIOLOGIJA
8.
Petar Leščić
A. Topolnjak
8.
Tihana Ljubisavljević
N. Jurković
INFORMATIKA
8.
Borna Gojšić
M. Kambić
MLADI
TEHNIČARI
5.
Paula Golub
Ivan Sirovica
6.
Helena Ljubetić
V. Turk
7.
Kristijan Gojšić
Ivan Sirovica
Filip Fabijanić
Ivan Sirovica
8.
Mihael Janušić
Vesna Turk
Lovro Kopač
Ivan Sirovica
LIDRANO
3.
Luka Domagoj Žebec
L. Ban
7.
Karla Študir
K. Fabijanić
8.
Petar Leščić
M. Tunuković
8.
Fran Hrvoj
Sven Lencur
Ivan Novosel
Patrik Štmac
M. Tunuković
8.
Marta Severinac
M. Tunuković
LIK
 
Jelena Bobinski
I.Strmečki Vučina
7.
Elizabeth Špikić




[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju