preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
Tražilica
Upisi.hr

VRIJEME

       

 

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 995736
Danas: 4

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
10.07.2020.
Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave usluge nadogradnje EMA-e u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u ... The post Poziv na istraživanje tržišta – Usluga nadogradnje EMA-e appeared first on CARNET .

10.07.2020.
Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars
Projekt e-Škole jedan je od pet finalista u kategoriji Vještine i obrazovanje za digitalnu Europu u kojoj je prijavljeno 38 projekata. Građani Europske unije mogu glasati za svoje favorite do ... The post Projekt e-Škole u finalu natjecanja za nagradu Europske komisije – RegioStars appeared first on CARNET .

07.07.2020.
Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku
Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021., u srijedu, 8. srpnja 2020. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. ... The post Upisi u srednje škole: Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku appeared first on CARNET .

07.07.2020.
CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu
CARNET-ova konferencija za korisnike - CUC2020 održat će se 22. godinu zaredom, ovaj puta u novom, hibridnom formatu. Zbog trenutne situacije izazvane koronavirusom sudionici će imati priliku, od 4. do ... The post CARNET-ova konferencija za korisnike 2020. u hibridnom formatu appeared first on CARNET .

03.07.2020.
Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Otvaranjem poziva za autore započele su pripreme programa 22. CARNET-ove konferencije za korisnike, koja će se pod nazivom "CUC 2020: Izazov prihvaćen!" održati od 4. do 6. studenoga 2020. godine ... The post Otvorene su prijave radova na CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
MLADI JASKANSKI ATLETIČARI OPET PUNI MEDALJA
Autor: Administrator , 4. 5. 2017.

U mnogobrojnoj i jakoj konkurenciji predstavnici OŠ "Ljubo Babić" ponovno su se vratili puni odličja sa županijskog natjecanja osnovnih škola Zagrebačke županije u atletici koje je održano 2. svibnja na atletskom stadionu "Mladost" u Zagrebu. Natjecanje se održavalo u četiri kategorije:

 


  • Djevojčice 5. i 6. razred
  • Dječaci 5. i 6. razred
  • Djevojčice 7. i 8. razred
  • Dječaci 7. i 8. razred

Iako se treninzi održavaju bez atletskih uvjeta u Gradu Jastrebarskom (atletskih staza, bacališta i skakališta) ponosni smo na postignuća učenika i veliku zainteresiranost za atletiku – „kraljicu sportova“.

Ekipa dječaka 5. i 6. razreda nastupala je u sastavu:

1. 100m - LEON VUČINA 6.A - 3.mjesto i 1. mjesto štafeta 4x100m
2. 200m - NINO ŽALAC 6.A - 1. mjesto štafeta 4x100m
3. 600m - EMANUEL RAZUM 6.F
4. Skok u vis - JAKOV IVANČIĆ 6.A - 2.mjesto
5. Skok u dalj - JOSIP SKORUŠEK 6.F - 3.mjesto i 1. mjesto štafeta 4x100m
6. Bacanje medicinke - ANTONIO BRAJAK 6.A
7. Bacanje vortex loptice - STIPE RUKAVINA 6.B
8. LUKAS MAGĐINSKI 4.A -1. mjesto štafeta 4x100m
9. JOSIP LACKOVIĆ 6.A - rezerva
10. BORNA STANIČIĆ 6.D – rezerva
Posebno pohvaljujemo štafetnu ekipu 4x100m za osvojeno 1. mjesto
Ekipa je zauzela srebrno 2. mjesto.

Ekipa djevojčica 5. i 6. razreda nastupala je u sastavu:

1.100m – NIKA SMOLČIĆ - 3.mjesto i 3. mjesto štafeta 4x100m
2. 200m – KLARA JULARĐIJA - 3. mjesto štafeta 4x100m
3. 600m – EMA FRATRIĆ
4. Skok u vis – LUANA ŠEPERIĆ - 3.mjesto štafeta 4x100m
5. Skok u dalj – TARA PILAT - 2.mjesto
6. Bacanje medicinke – KARLA ŠTUDIR
7. Bacanje vortex-a – LAURA TKALČIĆ – 2.mjesto
8. MARTA MILETIĆ - 3. mjesto štafeta 4x100m
9. ELIZABET ŠPIKIĆ
10. BRUNA FABIJANIĆ
Ekipa je zauzela 3. mjesto.

Ekipu dječaka 7. i 8. razreda činili su:

1. 100m - MAKSIMILJAN RADOŠEVIĆ 8.F - 3.mjesto štafeta 100x200x300x400m
2. 300m - KARLO VOLARIĆ 8.C - 3.mjesto štafeta 100x200x300x400m
3. Skok u vis - TEO MATAUŠIĆ 8.B - 3.mjesto štafeta 100x200x300x400m
4. 800m - HRVOJE MAJCUNIĆ 8.F - 3.mjesto
5. Bacanje vortex loptice - LOVRO KURTALJ 7.C
6. Bacanje kugle 4kg - PATRIK MILKOVIĆ 8.A
7. Skok u dalj - KRUNOSLAV GOMERAC 8.A
8. VIGO PREŽGAJ 7.A - 3.mjesto štafeta 100x200x300x400m
9. LEONARDO RAZUM 7.E - rezerva
10. MATTEO MAGĐINSKI 8.A - rezerva
Ekipa je zauzela 6.mjesto.

Za ekipu djevojčica 7. i 8. razreda nastupile su:

1. 100m – JANA BUDINŠĆAK – 2. mjesto i 2.mjesto štafeta 100x200x300x400m
2. 300m – KARLA FABIJANIĆ - 2.mjesto štafeta 100x200x300x400m
3. Skok u vis – GLORIA MARKUŠIĆ - 2.mjesto I 2. mjesto štafeta 100x200x300x400m
4. 600m – MARTA SEVERINAC - 2.mjesto
5. Bacanje vortex-a – MAGDALENA MATASIĆ 2.mjesto
6. Bacanje kugle 4kg – LANA KUNOVIĆ
7. Skok u dalj – PETRA KOVAČIĆ – 2.mjesto
8. VITA SMOLČIĆ - 2.mjesto štafeta 100x200x300x400m
9. STELLA BUCIĆ
10.EMA KUNOVIĆ
Ekipa je osvojila 2. mjesto s istim brojem bodova kao i prvoplasirana ekipa Bogumila Tonija, ali s manjim brojem prvih mjesta.

Iduće za što se pripremamo je prestižno atletsko natjecanje djevojčica i dječaka od trećeg do šestog razreda osnovnih škola "Erste plava liga" (kvalifikacije za Hanžekovićev memorijal) na kojem smo poznati kao jedna od najbrojnijih škola, a održati će se 18.05. 2017. godine na atletskom stadionu "Mladost" u Zagrebu.

ČESTITKE SVIM NATJECATELJICAMA I NATJECATELJIMA!!!!

Voditeljica muških ekipa bila je prof. Ines Bohaček, a voditeljica ženskih ekipa prof. Ines Jerčinović.

Slike s natjecanja možete vidjeti ovdje.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju