preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
Tražilica
Upisi.hr

VRIJEME

       

VIRTUALNE UČIONICE

5.A

5.B

5.C

5.D

5.E

5.F

5.G

6.A

6.B

6.C

6.D

6.E

6.F

7.A

7.B

7.C

7.D

7.E

7.F

8.A

8.B

8.C

8.D

8.E

8.F

INFORMATIKA – kombinirane grupe učenika

7.CDj

7.CDp

7.EF

8.EFj

8.EFp

8.BCp

8.ADp

8.ABCDj

 

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 980862
Danas: 366

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
03.06.2020.
Gotovo pola milijuna kuna vrijedno ulaganje u unaprjeđenje kvalitete nastave na daljinu
U suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja i Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom CARNET Ured UNICEF-a za Hrvatsku podržao je obnavljanje infrastrukture potrebne za sigurno odvijanje škole na daljinu kroz ... The post Gotovo pola milijuna kuna vrijedno ulaganje u unaprjeđenje kvalitete nastave na daljinu appeared first on CARNET .

02.06.2020.
Objavljene su publikacije ,,Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. - Idemo u srednju!”
Sve informacije o postupku prijava i upisa u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. dostupne su u četiri publikacije koje su prema tipu učenika podijeljene na: Prijave i upisi u ... The post Objavljene su publikacije ,,Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. - Idemo u srednju!” appeared first on CARNET .

02.06.2020.
Novi digitalni obrazovni sadržaji za učenike i nastavnike za nastavne predmete i međupredmetne teme
Pored dosadašnjih digitalnih obrazovnih sadržaja - e-Škole DOS-ova i e-Škole scenarija poučavanja nastalih u pilot projektu specifično za prirodoslovne predmete i matematiku, tijekom svibnja su objavljeni novi e-Škole DOS-ovi za ... The post Novi digitalni obrazovni sadržaji za učenike i nastavnike za nastavne predmete i međupredmetne teme appeared first on CARNET .

01.06.2020.
Nabava ploča za vidljivost
Broj objave u EOJN:  2020/S 0F2-0020600 The post Nabava ploča za vidljivost appeared first on CARNET .

01.06.2020.
Nabava opreme za školske djelatnike - faza 2 u sklopu II. faze programa e-Škole
Broj objave u EOJN:  2020/S 0F2-0020337 The post Nabava opreme za školske djelatnike - faza 2 u sklopu II. faze programa e-Škole appeared first on CARNET .

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ATLETIČARI TREĆI NA DRŽAVNOM PRVENSTVU
Autor: Administrator , 6. 6. 2019.

Završnica Državnog prvenstva školskih sportskih društava za učenike 5. i 6. razreda u školskoj godini 2018./2019. održana je u Vinkovcima 4. i 5. lipnja 2019. godine. Na atletskom natjecanju u jakoj konkurenciji 17 škola nastupali su i atletičari i atletičarke naše škole te ostvarili zapažene rezultate. Atletičarke su ekipno zauzele 10. mjesto dok su atletičari ponosno preuzeli odličja za 3. mjesto.


 Ekipa atletičarki nastupila je u sastavu:

  1. EVA BUDINŠĆAK - 3.mjesto - 100m
  2. LAURA BOŠNJAK
  3. IRA KUPINA
  4. NIKA MARKULIN - 3.mjesto - bacanje vorteksa
  5. MARGARETA RAZUM
  6. DORA PLEŠE
  7. LAURA JANUŠIĆ
  8. JELENA STANIČIĆ
  9. TEA JUGOVIĆ

Mentorica: Ines Jerčinović

Ekipa atletičara nastupila je u sastavu:

  1. Lukas Magđinski - 2. mjesto 100m  + štafeta 4x100m - 2.mjesto
  2. Rok Blažek  - 4. mjesto bacanje vorteksa
  3. Matija Lukina 5.mjesto - 600m
  4. Matija Majkić - 6. mjesto skok u dalj + štafeta 4x100m - 2.mjesto
  5. David Fabijanić - 6.mjesto 200m + štafeta 4x100m- 2.mjesto
  6. Gabriel Milković - 13.mjesto bacanje medicinke 1kg
  7. Martin Lukina 14.mjesto - skok u vis + štafeta 4x100m - 2.mjesto
  8. Lukas Kerman
  9. Patrick Bakšić Sljepnjov
  10. Noa Kelc

Ovaj rezultat ponos je naše škole i ŠSD "Jastreb"

Mentorica ekipe bila je prof. Ines Bohaček koja od srca čestita svima!

BRAVO DEČKI!!!!!!!

Više fotografija možete vidjeti ovdje.

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju