preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
Tražilica

VRIJEME

       

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

Upoznajemo zavičaj

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:00–13:45-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 707622
Danas: 141
UDŽBENICI ZA 2017./18.

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
24.05.2018.
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ . Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.

22.05.2018.
CARNET na Znanstvenom pikniku 2018.
Sedmi po redu Znanstveni piknik održat će se od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun (Otok Univerzijade) u Zagrebu, pod visokim pokroviteljstvom Ureda Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Grada Zagreba.  

21.05.2018.
Scientix webinar: „An introduction to Scientix and eTwinning“
U sklopu Scientix 3 projekta u utorak, 22. svibnja 2018. godine, u 18.00 sati održat će se webinar pod nazivom „An introduction to Scientix and eTwinning“.

16.05.2018.
CARNET otvorio pet Regionalnih obrazovnih centara širom Hrvatske
Gradovi Varaždin, Zagreb, Osijek, Rijeka i Split od danas su bogatiji za nove, moderne Regionalne obrazovne centre (ROC-eve). Centre je otvorila Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET u sklopu provedbe pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, a vrijednost ove investicije iznosi 3,6 milijuna kuna.

16.05.2018.
Objavljeni su pobjednici CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
Objavljeni su pobjednici CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“. Na natjecanje je bilo prijavljeno 16 scenarija, a tri najbolja scenarija koja su osvojila Robotsko kazalište lutaka dolaze iz Kamenice, Petrinje i Siska.

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
OTVORENO DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA U KARATEU
Autor: Administrator , 26. 2. 2018.

Ove godine je po prvi puta održano Otvoreno državno prvenstvo osnovnih škola u karateu u konkurenciji dječaka i djevojčica. Natjecanje je održano u subotu, 24. 2. 2018. u OŠ Bogumila Tonija u Samoboru. Na natjecanju je nastupilo preko trideset škola iz cijele Hrvatske, a za našu školu na prvenstvu se natjecalo 9 dječaka i 7 djevojčica. 


Izuzetno veliki uspjeh ostvarile su naše obje ekipe. Ženska ekipa je osvojila 3. mjesto, a muška ekipa 4. mjesto u državi. Obzirom da je to prvo natjecanje organizirano na ovaj način, propozicije natjecanje nisu bile dovoljno jasno definirane pa je bilo poteškoća u praćenju i bodovanju rezultata.
Bez obzira na sve, organizacija natjecanja bila je na visokoj razini te se nadamo da će se s organiziranjem natjecanja iz karatea nastaviti i slijedeće godine.

Službene rezultate možete vidjeti ovdje.

Za našu školu su nastupili:

Djevojčice:

  1. Veronika Hodak
  2. Magdalena Hodak
  3. Ella Bjelanović
  4. Helena Bašić
  5. Leona Sporiš
  6. Ema Bencetić
  7. Josipa Bašić

Dječaci:

  1. Stipe Rukavina
  2. Marko Kovačević
  3. Jakov Kupina
  4. Pavao Ciban
  5. Andrej Pozderac
  6. Sven Petrunić
  7. Emil Tutek
  8. Tin Petrunić
  9. Sebastijan Ban

Učenike je za natjecanje pripremio Ivan Hodak, a na natjecanje ih je vodila prof. Ines Jerčinović.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju