preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
Tražilica

VRIJEME

       

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

Upoznajemo zavičaj

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:00–13:45-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 707622
Danas: 141
UDŽBENICI ZA 2017./18.

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
24.05.2018.
Dodjela nagrada pobjedničkim scenarijima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
U subotu, 26. svibnja 2018. godine, u 11 sati u I. tehničkoj školi Tesla, održat će se svečana dodjela nagrada pobjednicima CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“ . Pozivamo sve sudionike natjecanja, ali i sve zainteresirane za ovaj uspješan projekt da se pridruže i sudjeluju na svečanoj dodjeli nagrada koju će voditi glumac Bojan Navojec.

22.05.2018.
CARNET na Znanstvenom pikniku 2018.
Sedmi po redu Znanstveni piknik održat će se od 25. do 27. svibnja 2018. godine na jezeru Jarun (Otok Univerzijade) u Zagrebu, pod visokim pokroviteljstvom Ureda Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Grada Zagreba.  

21.05.2018.
Scientix webinar: „An introduction to Scientix and eTwinning“
U sklopu Scientix 3 projekta u utorak, 22. svibnja 2018. godine, u 18.00 sati održat će se webinar pod nazivom „An introduction to Scientix and eTwinning“.

16.05.2018.
CARNET otvorio pet Regionalnih obrazovnih centara širom Hrvatske
Gradovi Varaždin, Zagreb, Osijek, Rijeka i Split od danas su bogatiji za nove, moderne Regionalne obrazovne centre (ROC-eve). Centre je otvorila Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET u sklopu provedbe pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, a vrijednost ove investicije iznosi 3,6 milijuna kuna.

16.05.2018.
Objavljeni su pobjednici CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“
Objavljeni su pobjednici CARNET-ovog natjecanja „Lektira na pozornici robotskog kazališta“. Na natjecanje je bilo prijavljeno 16 scenarija, a tri najbolja scenarija koja su osvojila Robotsko kazalište lutaka dolaze iz Kamenice, Petrinje i Siska.

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ŠKOLSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE
Autor: Administrator , 31. 1. 2018.

Na školskom natjecanju iz matematike sudjelovalo je 66 učenika od četvrtog do osmog razreda.

Ljestvica konačnog poretka (prva tri plasirana po razredima):

 


4. razred

1. Bono Barač Kapidžić, mentorica Jagoda Markešić
2. Pavla Leščić, mentorica Jagoda Markešić
3. Martin Kokot, mentorica Ivana Ciban Pintar
3. Roko Šebečić, mentorica Jagoda Markešić

5. razred

1. Borna Štimac, mentorica Mirela Ivančić
2. Lukas Magđinski, mentorica Marica Galić
3. Leon Žilić, mentorica Mirela Ivančić
3. Jakov Stjepan Dimnjaković, mentorica Mirela Ivančić

6. razred

1. Benjamin Radošević, mentorica Kaja Blažević
2. Launa Šeperić, mentorica Božica Delić
3. Dalia Belan, mentorica Kaja Blažević

7. razred

1. Višen Pavlica, mentorica Kaja Blažević
2. Tin Pustaj, mentorica Marica Galić
3. Laura Samarin, mentorica Kaja Blažević

8. razred

1. Borna Gojšić, mentorica Božica Delić
2. Patrik Baršun, mentorica Marina Volarić
3. Petar Leščić, mentorica Daniela Studen

 

Prema odluci Županijskog povjerenstva s obzirom na broj ostvarenih bodova na županijsko natjecanje pozvani su sljedeći učenici:

  • Bono Barač Kapidžić  - 4. razred
  • Borna Štimac i Lukas Magđinski - 5. razred
  • Benjamin Radošević, Luana Šeperić i Dalia Belan - 6. razred
  • Višen Pavlica i Tin Pustaj - 7. razred
  • Borna Gojšić, Patrik Baršun, Petar Leščić, Ivana Blažević, Iva Blažinčić i Damjan Popović - 8. razred




[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju