preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
VRIJEME

       

 

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1040691
Danas: 175

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
15.10.2020.
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio ... The post Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars appeared first on CARNET .

14.10.2020.
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Varazdinu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Varazdinske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .

12.10.2020.
INFO Najava radova na cvoristu u Varazdinu – 14.10.2020.
Postovani, U srijedu, 14.10.2020., s pocetkom u 9 sati odvijati ce se radovi na mreznoj infrastrukturi u CARNET-ovom mreznom cvoristu u Varazdinu. Uslijed radova doci ce do prekida mrezne povezanosti ... The post INFO Najava radova na cvoristu u Varazdinu – 14.10.2020. appeared first on CARNET .

12.10.2020.
INFO Najava radova – HT – 15.10.2020
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima u mrezi Hrvatskog telekoma koji ce se odrzati dana 15.10.2020. od 0:00 do 2:00 sata. Radovima su zahvacene ustanove clanice CARNET-a sa ... The post INFO Najava radova – HT – 15.10.2020 appeared first on CARNET .

06.10.2020.
Webinar: Metode poučavanja u online okruženju i u učionici - nastava kao dijalog
U četvrtak, 8. listopada 2020. godine, s početkom u 13 sati održat će se još jedan u nizu webinara na temu organizacije i provođenja nastave na daljinu. Webinaru pod nazivom ... The post Webinar: Metode poučavanja u online okruženju i u učionici - nastava kao dijalog appeared first on CARNET .

Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ODLIČNI REZULTATI DOSADAŠNJIH NATJECANJA
Autor: Administrator , 27. 2. 2011.

Školska i međuopćinska natjecanja su završila a održana su i neka županijska. Možemo zaključiti da su ove godine naši učenici bili uspješni jer su mnogi izborili sudjelovanje na županijskim natjecanjima iako je ove godine zbog recesije smanjen broj sudionika koji se pozivaju.


Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali na dosadašnjim natjecanjima, a onima koji su se plasirali  na viši rang želimo puno uspjeha. 

Pregled učenika koji su se plasirali na županijska natjecanja po predmetima:

MATEMATIKA

IME I PREZIME UČENIKA

RAZ.

MENTOR

Filip Sedmak

4.

Nevenka Bistrica

Josip Delač

4.

Tatjana Šolić

Ivan Strahija

5.

Marica Galić

Lovro Penić Ivanko

5.

Maja Plantaš

Mihaela Bakšić

5.

Maja Plantaš

Zlatko Šafar

6.

Mirela Ivančić

Magdalena Gregorić

6.

Mirela Ivančić

Ivan Skeledžija

8.

Lovorka Radečić

LIDRANO

Petar Leščić

1.

Jagoda Markešić

Amadea Badurina

8.

Darinka Dimnjaković

Kristijan Čunko

8.

Doris Dajić

8.

Patricija Petrinić

8.

Lorena Sokolović

8.

Jelena Tomić

8.

Anita Blažek

5.

Martina Tunuković

Jelena Kraljević

7.

Loreta Lauš

HRVATSKI JEZIK

Ana Dujlović

7.

Martina Tunuković

Maja Golešić

7.

Marija Bobinski

7.

Anja Božić

7.

Ante Bašić

Paula Kralj

7.

Martina Tunuković

Ivan Skeledžija

8.

Darinka Dimnjaković

ENGLESKI JEZIK

Ivan Skeledžija

8.

Olga Obradović

POVIJEST

Ivan Bakšić

7.

Karmen Štambuk

Jelena Gregorić

7.

Karmen Štambuk

Lucija Zoretić

8.

Mario Samarin

Lorena Sokolović

8.

Nikola Balaško

GEOGRAFIJA

Mihael Haralović

5.

Zdenko Sirovica

Ivanković Karlo

5.

Sanja Blažina

Filip Rubes

6.

Zdenko Sirovica

Anja Božić

7.

Luka Gregorić

8.

Karmen Štambuk

BIOLOGIJA

Anja Božić

7.

Nikolina Ribarić

Luka Gregorić

8.

Slobodanka Vuksan

Antea Cikojević

8.

Slobodanka Vuksan

KEMIJA

Luka Galjer

7.

Nikolina Ribarić

Josipa Lovasić

7.

Nikolina Ribarić

Luka Gregorić

8.

Nikolina Ribarić

LIKOVNO STVARALAŠTVO

Silvija Parilac

7.

Ivana Strmečki Vučina

Matea Lovasić

8.

Ana Delić

8.

Iva Barbić

7.

Matea Tandarić

8.

Ana Marija Lončar

8.

INFORMATIKA

Danijel Skeledžija

5.

Manuela Hofer

Adrijan Sirovica

5.

Josip Torbar

5.

Dominik Batušić

 8. 

EKOLOŠKI KVIZ - "LIJEPA NAŠA"

Ivan Barbić

 5.

Nada Jurković

Petra Cvetić

 6. 

Martina Žužić

 7. 

Lorena Sokolović

 8. 

GLOBE PROJEKT

Ema Popović

7. 

Nikolina Ribarić

Robert Sokač

7. 

Luka Braje

7. 

 

SPORTSKA NATJECANJA

IME I PREZIME UČENIKA

MENTOR

SPORTSKA GIMNASTIKA

Anamarija Škoc

Profesori TZK:
Ines Bohaček, Ines Jerčinović, Ratko Stojković i Domagoj Šlat

Nika Jagunić

Stela Rade

Mia Šaban

Leona Jerčinović

STOLNI TENIS - DJEČACI

Ivan Majcunić

Profesori TZK:
Ines Bohaček, Ines Jerčinović, Ratko Stojković i Domagoj Šlat

Zlatko Šafar

Dominik Novosel

BADMINTON - DJEVOJČICE

Maja Sadiković

Profesori TZK:
Ines Bohaček, Ines Jerčinović, Ratko Stojković i Domagoj Šlat

Julija Puškar

Sarah Stunja

BADMINTON - DJEČACI

Ivan Majcunić

Profesori TZK:
Ines Bohaček, Ines Jerčinović, Ratko Stojković i Domagoj Šlat

Zvonimir Stunja

Martin Andročec

SKOK U VIS

Klara Borković

Profesori TZK:
Ines Bohaček, Ines Jerčinović, Ratko Stojković i Domagoj Šlat

Antea Cikojević

Julija Puškar

Dominik Rek

Nikola Ivančić

Josip Braje

SKOK U DALJ

Klara Borković

Profesori TZK:
Ines Bohaček, Ines Jerčinović, Ratko Stojković i Domagoj Šlat

Julija Puškar

Antea Cikojević

Dominik Rek

Luka Gregorić

Bruno Mataušić

BACANJE MEDICINKE

Julija Puškar

Profesori TZK:
Ines Bohaček, Ines Jerčinović, Ratko Stojković i Domagoj Šlat

Mirela Crnilo

Klara Borković

Josip Braje

Filip Škoc

Bernard Pinturić

 

 

 

 

 

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju