preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
VRIJEME

       

 

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1045704
Danas: 23

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
26.10.2020.
CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020
Predstavnici CARNET-ovog projekta DOTS sudjelovali su na Danima Erasmusa 2020, koji su se održali su od 15. do 17. listopada. Riječ je o međunarodnom događanju na kojemu dionici Eramsus+ programa ... The post CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020 appeared first on CARNET .

23.10.2020.
Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike CUC 2020 otvorene su u petak, 23. listopada u 20 sati i traju do 2. studenoga u 12 sati. Prijaviti se možete putem ... The post Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .

23.10.2020.
INFO Najava radova na medjugradskoj vezi Pula-Zagreb 28.10.2020.
Postovani, U srijedu, 28.10.2020., u vremenu od 00:00 do 03:00 sata davatelj TK usluge Hrvatski Telekom d.d. izvoditi ce radove na medjugradskoj vezi izmedju Pule i Zagreba, uslijed kojih ce ... The post INFO Najava radova na medjugradskoj vezi Pula-Zagreb 28.10.2020. appeared first on CARNET .

23.10.2020.
Proglašeni pobjednici CERT-ovog natjecanja – Hacknite
CARNET-ov Nacionalni CERT i ove je godine u listopadu obilježio Europski mjesec kibernetičke sigurnosti kako bi podigao svijest hrvatskih građana o kibernetičkoj sigurnosti s naglaskom na mrežnu i informacijsku sigurnost ... The post Proglašeni pobjednici CERT-ovog natjecanja – Hacknite appeared first on CARNET .

22.10.2020.
Objavljen preliminarni program CUC-a 2020
Objavljen je preliminarni program 22. CARNET-ove konferencije za korisnike CUC 2020, koja će se pod nazivom "Izazov prihvaćen!" održati od 4. do 6. studenoga 2020. godine u cijelosti u online ... The post Objavljen preliminarni program CUC-a 2020 appeared first on CARNET .

Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ŽUPANIJSKO NATJECANJE U ATLETICI
Autor: Administrator , 4. 4. 2014.

Županijsko natjecanje osnovnih škola Zagrebačke županije u atletici održano je u srijedu 2. travnja na atletskom stadionu Mladosti u Zagrebu. Predstavnici naše škole i ove godine ostvarili su izvrsne rezultate. 


U kategoriji djevojčica 5. I 6. razreda atletičarke naše škole osvojile su ekipno 1. mjesto i na taj način osigurale nastup na poluzavršnom državnom natjecanju koje će se održati 19. svibnja 2014. u Istarskoj županiji.

Za ekipu su nastupile slijedeće učenice i ostvarile ove rezultate:

Trčanje 100m: Jana Budinšćak – 2. mjesto, Sonja Franjević – 11.mjesto

Trčanje 200m: Mia Major – 1.mjesto, Dorotea Gelemanović – 3.mjesto

Trčanje 600m: Sara Pavlak – 3.mjesto, Lea Bravar – 9.mjesto

Skok u vis:Leona Jerčinović – 2.mjesto, Laura Šamija – 4.mjesto

Skok u dalj:Vita Smolčić – 2.mjesto, Tea Braje – 3.mjesto

Bacanje loptice: Ivana Trivičević – 6.mjesto, Helena Tkalčić – 10.mjesto

Štafeta 4x100m:Budinšćak, Jerčinović, Major, Gelemanović – 1.mjesto

 

U kategoriji dječaka 5. i 6. razreda atletičari  su ekipno osvojili  2. mjesto.

100m -Luka Vučinić- 1.mjesto, Tvrtko Nad-7.mjesto

200m -Tomi Kopić-1.mjesto, Bruno Lucić-3.mjesto

Bacanje loptice -Karlo Malešić 1.mjesto, Luka Martinković 4.mjesto

Skok u vis -Bruno Košćica 1.mjesto, Noa Žalac-Kelihar 4.mjesto

Skok u dalj -Luka Vučina 2.mjesto, Dorian Štulec 14.mjesto

600m -Nikola Huljina 4.mjesto, Dominik Lukina 10.mjesto

Štafeta 4x100m u sastavu Lucić, Vučinić, Nad i Kopić utrku je završila na 1.mjestu no zbog male pogreške na žalost je diskvalificirana.

 

U kategoriji djevojčica 7.i 8. razred naše učenice su osvojile 3. mjesto, a pojedinačni rezultati su:

Trčanje 100m: Anamarija Škoc – 9. mjesto, Kristina Hudin – 13.mjesto

Trčanje 300m: Vita Borković – 4.mjesto, Lucija Bogović – 13.mjesto

Trčanje 600m: Sara Mesic – 4.mjesto, Lea Razum– 9.mjesto

Skok u vis:Anja Kovačić – 3.mjesto, Maja Dabović – 9.mjesto

Skok u dalj:Mia Šaban – 5.mjesto, Ana Paula Lovretin – 6.mjesto

Bacanje kugle: Karla Ivšić – 8.mjesto, Sofija Papa – 16.mjesto

Štafeta 4x100m:Šaban,Škoc,Hudin, Borković – 5.mjesto


Ekipa učenika 7. i 8. razreda osvojila je 5.mjesto i nastupala u sastavu: Dominik Pozderac, Dominik Čunko, Luka Kovačević, Adrian Sirovica, Lovro Mrakužić, Bruno Tončić, Roberto Jambrović, Dino Radić, Tin Šeperić, Marko Šinković, Marko Vulje i Tomislav Šerić koji je na 1000m pojedinačno osvojio 3.mjesto.

ČESTITKE SVIM NATJECATELJICAMA I NATJECATELJIMA!

Voditeljica muških ekipa bila je prof. Ines Bohaček, a voditeljica ženskih ekipa prof. Ines Jerčinović.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju