preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
VRIJEME

       

 

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1040663
Danas: 146

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
15.10.2020.
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio ... The post Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars appeared first on CARNET .

14.10.2020.
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Varazdinu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Varazdinske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .

12.10.2020.
INFO Najava radova na cvoristu u Varazdinu – 14.10.2020.
Postovani, U srijedu, 14.10.2020., s pocetkom u 9 sati odvijati ce se radovi na mreznoj infrastrukturi u CARNET-ovom mreznom cvoristu u Varazdinu. Uslijed radova doci ce do prekida mrezne povezanosti ... The post INFO Najava radova na cvoristu u Varazdinu – 14.10.2020. appeared first on CARNET .

12.10.2020.
INFO Najava radova – HT – 15.10.2020
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima u mrezi Hrvatskog telekoma koji ce se odrzati dana 15.10.2020. od 0:00 do 2:00 sata. Radovima su zahvacene ustanove clanice CARNET-a sa ... The post INFO Najava radova – HT – 15.10.2020 appeared first on CARNET .

06.10.2020.
Webinar: Metode poučavanja u online okruženju i u učionici - nastava kao dijalog
U četvrtak, 8. listopada 2020. godine, s početkom u 13 sati održat će se još jedan u nizu webinara na temu organizacije i provođenja nastave na daljinu. Webinaru pod nazivom ... The post Webinar: Metode poučavanja u online okruženju i u učionici - nastava kao dijalog appeared first on CARNET .

Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
POPIS UČENIKA PRVIH RAZREDA MATIČNE ŠKOLE
Autor: Administrator , 6. 7. 2012.

Formirani su razredni odjeli prvih razreda matične škole za školsku godinu 2012./2013.
Po sadašnjim podacima, formirana su tri razredna odjela prvih razreda pa objavljujemo njihove popise.


 

 

R.br.

1. A

Razrednica:
Gordana Kralj

1. B

Razrednica:
Marija Gudelj-Šeperić

1. C

Razrednica:
Irena Borojević

1.

Benković Lana

Bećir Tin

Boban Leonardo

2.

Bilušić Ana

Bjelanović Ella

Bradvić Marko

3.

Bobinski Jelena

Botički Eduardo

Brakus Domagoj

4.

Božić David

Brnabić Eva

Fresl Dominik

5.

Braje Bruno

Eraković Lucija

Hrvoj Damian

6.

Ciban Eugen

Gregorić Leon

Kamenjašević Mia

7.

Fratrić Ema

Gregorić Magdalena

Koluder Tin

8.

Galović Matej

Jurkovac Tena

Ljubetić Helena

9.

Hodak Magdalena

Lončarić Rudolf

Ljubisavljević Andrej

10.

Jambrović Dora

Ludvig Elizabeta

Milanović Andrija

11.

Muđer Katarina

Milašinčić Matej

Nežić Ivana

12.

Priselac Patrik

Navoj Evita

Obradović Josip

13.

Plašć Ivana

Pilat Tara

Piškor Luka

14.

Rubes Nika

Pustaj Cristijan

Radošević Benjamin

15.

Sečen Vanja

Radovac Matea

Sedlar Tea

16.

Stošić Tin

Slunjski Leon

Starešinčić Sven

17.

Šerić Matija

Studen Sara

Stić Nika

18.

Turkalj Nikola

Šeperić Luana

Stojković Anja

19.

Tutić Tara

Ujević Ana

Stošić Igor

20.

 

Vrbetić Luka

Šiljevinac Stela

21.

 

 

Tončić Dorotea

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju