preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
VRIJEME

       

 

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1040691
Danas: 175

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
15.10.2020.
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio ... The post Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars appeared first on CARNET .

14.10.2020.
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Varazdinu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Varazdinske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .

12.10.2020.
INFO Najava radova na cvoristu u Varazdinu – 14.10.2020.
Postovani, U srijedu, 14.10.2020., s pocetkom u 9 sati odvijati ce se radovi na mreznoj infrastrukturi u CARNET-ovom mreznom cvoristu u Varazdinu. Uslijed radova doci ce do prekida mrezne povezanosti ... The post INFO Najava radova na cvoristu u Varazdinu – 14.10.2020. appeared first on CARNET .

12.10.2020.
INFO Najava radova – HT – 15.10.2020
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima u mrezi Hrvatskog telekoma koji ce se odrzati dana 15.10.2020. od 0:00 do 2:00 sata. Radovima su zahvacene ustanove clanice CARNET-a sa ... The post INFO Najava radova – HT – 15.10.2020 appeared first on CARNET .

06.10.2020.
Webinar: Metode poučavanja u online okruženju i u učionici - nastava kao dijalog
U četvrtak, 8. listopada 2020. godine, s početkom u 13 sati održat će se još jedan u nizu webinara na temu organizacije i provođenja nastave na daljinu. Webinaru pod nazivom ... The post Webinar: Metode poučavanja u online okruženju i u učionici - nastava kao dijalog appeared first on CARNET .

Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
REZULTATI DOSADAŠNJIH NATJECANJA
Autor: Administrator , 28. 2. 2012.

Krajem siječnja i tijekom veljače održana su školska i međuopćinska natjecanja u znanju a održana su i neka županijska. Možemo zaključiti da su i ove godine naši učenici bili uspješni jer su mnogi izborili sudjelovanje na županijskim natjecanjima iako je ove godine zbog recesijskih mjera uštede smanjen broj pozvanih sudionika.


Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali na dosadašnjim natjecanjima, a onima koji su izborili plasman na viši rang želimo puno uspjeha.

Pregled učenika koji su se plasirali na županijska natjecanja po predmetima:

PREDMET
RAZ.
UČENICI
MENTORI
HRVATSKI JEZIK
7.
Filip Rubes
Kristina Fabijanić
Katarina Stipković
Darinka Dimnjaković
8.
Anja Božić
Kristina Fabijanić
Ana Dujlović
Martina Tunuković
Marija Bobinski
Maja Golešić
NJEMAČKI JEZIK
8.
Jelena Kraljević
Marija Galović
Ružica Stipić
Nataša Marunica
MATEMATIKA
5.
Filip Sedmak
Božica Delić
Tin Manojlović
Lovro Stojković
Manuela Hofer
6.
Lovro Penić Ivanko
Maja Plantaš
Mihaela Bakšić
Danijel Skeledžija
Lovorka Radečić
Marko Balžević
7.
Zlatko Šafar
Mirela Ivančić
Magdalena Gregorić
8.
Martina Žužić
Kaja Blažević
FIZIKA
8.
Jelena Gregorić
Daniela Studen
Ivan Bakšić
POVIJEST
7.
Filip Rubes
Karmen Štambuk
Zvonimir Križanić
8.
Zvonimir Bingula
Nikola Balaško
GEOGRAFIJA
6.
Karlo Ivanković
Ljiljana Vukušić
7.
Filip Rubes
Sanja Blažina
8.
Anja Božić
Karmen Štambuk
BIOLOGIJA
7.
Karla Pintur
Ivka Mihaljević
Matea Štefanić
8.
Anja Božić
Nikolina Ribarić
KEMIJA
7.
Ivana Bećir
Ana Topolnjak
Filip Rubes
Magdalena Gregorić
Ivka Mihaljević
Fran Vidas
8.
Anja Božić
Nikolina Ribarić
Ana Dujlović
INFORMATIKA
5.
Antonio Celinšćak
Manuela Hofer
Borna Kralj
6.
Marko Blažević
Ivan Strahija
Josip Torbar
Danijel Skeledžija
8.
Andrija Španić
MLADI TEHNIČARI
promet
5.
Matea Ivančić
Vesna Turk
graditeljstvo
6.
Bruno Rumiha
strojarske konstruk.
7.
Magdalena Gregorić
obrada materijala
7.
Ana Andročec
elektronika
8.
Jelena Gregorić
elektrotehnika
8.
Ivan Bakšić
LIDRANO
literarni izraz
7.
Jelena Kraljević
Loreta Lauš
4.
Sonja Franjević
Snježana Dugić
dramsko-scenski izraz
- pojedinačni nastup
5.
Tena Jagodić
Edita Jurjević
dramsko-scenski izraz
– skupni nastup
5.a
Lucija Dolanjski
Edita Jurjević
5.a
Filip Sedmak
5.c
Dominik Sečen
5.c
Jan Ivančić
5.c
Kristina Hudin
5.c
Anamarija Miletić
6.b
Dona Grgas
6.b
Anja Kovačić
6.b
Petra Gregorić
6.b
Dora Študir
EKO KVIZ - ekipno
5.
Lucija Kurtalj
Ana Topolnjak
6.
Katarina Kovačić
7.
Klementina Lacković
8.
Dora Pavković
VJERONAUK-ekipno
5.
Ana Dujlović
Anto Kelentrić
6.
Marija Bobinski
7.
Maja Golešić
8.
Josipa Lovasić
GLOBE - ekipno
7.
Roberta Jurkovac
Nikolina Ribarić
Ivka Mihaljević
7.
Ema Popović
7.
Stela Tunuković
7.
Mirna Cvetić
7.
Sarah Stunja

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju