preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1126563
Danas: 156

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
22.04.2021.
Nabava usluge izrade scenarija poučavanja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi postupak javne nabave usluge izrade scenarija poučavanja. Nabava se provodi u sklopu projekta e-Škole koji je pak dio sveobuhvatnog programa modernizacije hrvatskog ... The post Nabava usluge izrade scenarija poučavanja appeared first on CARNET .

22.04.2021.
Virtualna radionica: ,,Planiranje nastavnih aktivnosti u kombiniranoj i online nastavi"
CARNET nastavlja niz virtualnih radionica za odgojno-obrazovne djelatnike u školama s temama vezanim uz pripremu i provedbu videokonferencijske, virtualne i kombinirane nastave, upoznavanje sa sadržajima i uslugama koje izrađuje CARNET, ... The post Virtualna radionica: ,,Planiranje nastavnih aktivnosti u kombiniranoj i online nastavi" appeared first on CARNET .

20.04.2021.
Prethodno savjetovanje – Nadogradnja CMS sustava
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za usluge nadogradnje CMS sustava (Classroom management system) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa ... The post Prethodno savjetovanje – Nadogradnja CMS sustava appeared first on CARNET .

19.04.2021.
Virtualna radionica: ,,Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju"
CARNET nastavlja niz virtualnih radionica za odgojno-obrazovne djelatnike u školama s temama vezanim uz pripremu i provedbu videokonferencijske, virtualne i kombinirane nastave, upoznavanje sa sadržajima i uslugama koje izrađuje CARNET, ... The post Virtualna radionica: ,,Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju" appeared first on CARNET .

16.04.2021.
INFO Najava radova – HT – vise zupanija – 21.04.2021.g., 00:00 – 02:00h
Postovani, U srijedu 21.04.2021.g. izmedju 00:00 i 02:00h zbog radova u mrezi pruzatelja usluga Hrvatskog Telekoma doci ce do 30 minutnog prekida mrezne povezanosti ustanova clanica CARNET-a spojenih navedenim pruzateljem ... The post INFO Najava radova – HT – vise zupanija – 21.04.2021.g., 00:00 – 02:00h appeared first on CARNET .

Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ATLETIČARI TREĆI NA DRŽAVNOM PRVENSTVU
Autor: Administrator , 6. 6. 2019.

Završnica Državnog prvenstva školskih sportskih društava za učenike 5. i 6. razreda u školskoj godini 2018./2019. održana je u Vinkovcima 4. i 5. lipnja 2019. godine. Na atletskom natjecanju u jakoj konkurenciji 17 škola nastupali su i atletičari i atletičarke naše škole te ostvarili zapažene rezultate. Atletičarke su ekipno zauzele 10. mjesto dok su atletičari ponosno preuzeli odličja za 3. mjesto.


 Ekipa atletičarki nastupila je u sastavu:

  1. EVA BUDINŠĆAK - 3.mjesto - 100m
  2. LAURA BOŠNJAK
  3. IRA KUPINA
  4. NIKA MARKULIN - 3.mjesto - bacanje vorteksa
  5. MARGARETA RAZUM
  6. DORA PLEŠE
  7. LAURA JANUŠIĆ
  8. JELENA STANIČIĆ
  9. TEA JUGOVIĆ

Mentorica: Ines Jerčinović

Ekipa atletičara nastupila je u sastavu:

  1. Lukas Magđinski - 2. mjesto 100m  + štafeta 4x100m - 2.mjesto
  2. Rok Blažek  - 4. mjesto bacanje vorteksa
  3. Matija Lukina 5.mjesto - 600m
  4. Matija Majkić - 6. mjesto skok u dalj + štafeta 4x100m - 2.mjesto
  5. David Fabijanić - 6.mjesto 200m + štafeta 4x100m- 2.mjesto
  6. Gabriel Milković - 13.mjesto bacanje medicinke 1kg
  7. Martin Lukina 14.mjesto - skok u vis + štafeta 4x100m - 2.mjesto
  8. Lukas Kerman
  9. Patrick Bakšić Sljepnjov
  10. Noa Kelc

Ovaj rezultat ponos je naše škole i ŠSD "Jastreb"

Mentorica ekipe bila je prof. Ines Bohaček koja od srca čestita svima!

BRAVO DEČKI!!!!!!!

Više fotografija možete vidjeti ovdje.

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju