preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
VRIJEME

       

 

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1044584
Danas: 286

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
26.10.2020.
CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020
Predstavnici CARNET-ovog projekta DOTS sudjelovali su na Danima Erasmusa 2020, koji su se održali su od 15. do 17. listopada. Riječ je o međunarodnom događanju na kojemu dionici Eramsus+ programa ... The post CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020 appeared first on CARNET .

23.10.2020.
Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike CUC 2020 otvorene su u petak, 23. listopada u 20 sati i traju do 2. studenoga u 12 sati. Prijaviti se možete putem ... The post Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .

23.10.2020.
INFO Najava radova na medjugradskoj vezi Pula-Zagreb 28.10.2020.
Postovani, U srijedu, 28.10.2020., u vremenu od 00:00 do 03:00 sata davatelj TK usluge Hrvatski Telekom d.d. izvoditi ce radove na medjugradskoj vezi izmedju Pule i Zagreba, uslijed kojih ce ... The post INFO Najava radova na medjugradskoj vezi Pula-Zagreb 28.10.2020. appeared first on CARNET .

23.10.2020.
Proglašeni pobjednici CERT-ovog natjecanja – Hacknite
CARNET-ov Nacionalni CERT i ove je godine u listopadu obilježio Europski mjesec kibernetičke sigurnosti kako bi podigao svijest hrvatskih građana o kibernetičkoj sigurnosti s naglaskom na mrežnu i informacijsku sigurnost ... The post Proglašeni pobjednici CERT-ovog natjecanja – Hacknite appeared first on CARNET .

22.10.2020.
Objavljen preliminarni program CUC-a 2020
Objavljen je preliminarni program 22. CARNET-ove konferencije za korisnike CUC 2020, koja će se pod nazivom "Izazov prihvaćen!" održati od 4. do 6. studenoga 2020. godine u cijelosti u online ... The post Objavljen preliminarni program CUC-a 2020 appeared first on CARNET .

Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
JASKANSKI ATLETIČARI OPET PUNI MEDALJA
Autor: Administrator , 6. 5. 2018.

Sa županijskog natjecanja osnovnih škola Zagrebačke županije u atletici koje je održano 3. svibnja 2018. na atletskom stadionu Mladosti u Zagrebu atletičari OŠ „Ljubo Babić“ i ove godine su se vratili puni medalja. Najbolji rezultat ostvarila je muška ekipa petih i šestih razreda osvojivši 1. mjesto ekipno i time se plasirala na državno natjecanje koje će se početkom lipnja održati u Vinkovcima.


Učenici iz prvoplasirane ekipe koji su osvojili pojedinačne medalje su:

  1. Marko Bradvić - 1. mjesto 600m
  2. Domagoj Brakus - 1. mjesto skok u dalj + štafeta 4x100m - 3.mjesto
  3. Lukas Magđinski - 2. mjesto 100m + štafeta 4x100m- 3.mjesto
  4. Ivan Mihalić - 2. mjesto skok u vis
  5. Josip Obradović - štafeta 4x100m - 3. mjesto
  6. Eugen Ciban - štafeta 4x100m - 3. mjesto

Za ekipu su još nastupili:

Andrija Milanović -
Rok Blažek
David Fabijanić
Matija Lukina

U kategoriji djevojčica 5. i 6. razreda atletičarke naše škole osvojile su ekipno 2. mjesto.

Pojedinačne medalje osvojile su slijedeće učenice:

  1. Luana Šeperić – 2. mjesto skok u vis, 2. mjesto štafeta 4x100m
  2. Ema Fratrić – 2. mjesto – trčanje 200 metara, 2. mjesto štafeta 4x100m
  3. Nikolina Turkalj – 3. mjesto bacanje medicinke
  4. Eva Budinšćak - 2. mjesto štafeta 4x100m
  5. Magdalena Pavlečić - 2. mjesto štafeta 4x100m

A za ekipu su još nastupile:

Margareta Razum
Nika Markulin
Tea Sedlar
Anja Stojković
Bruna Fabijanić

U kategoriji djevojčica 7.i 8. razred naše učenice su osvojile 4. mjesto, a pojedinačno najbolje su:

  1. Gloria Markušić – 2. mjesto skok u vis
  2. Jelena Martinković – 2.mjesto bacanje kugle
  3. Petra Kovačić – 3. mjesto skok u dalj

Za ekipu su još nastupile:

Zrinka Fabijanić
Karla Fabijanić
Ema Kunović
Marta Severinac
Stella Bucić
Karla Đud

Ekipa učenika 7. i 8. razreda osvojila je 6.mjesto, a najbolji pojedinci su:

  1. Jan Jalšovec – 1.mjesto skok u vis
  2. Leon Vučina – 3.mjesto trčanje 300 metara

Za ekipu su još nastupili:

Vigo Prežgaj
Emanuel Razum
Josip Skorušek
Lovro Kurtalj
Lovro Kopač
Tomo Razum
Jakov Ivančić
Leonardo Razum

Voditeljica muških ekipa bila je prof. Ines Bohaček, a voditeljica ženskih ekipa prof. Ines Jerčinović.

Slike s natjecanja možete vidjeti ovdje.

ČESTITKE SVIM NATJECATELJICAMA I NATJECATELJIMA I NJIHOVIM MENTORICAMA.
PUNO SREĆE PRVOPLASIRANOJ EKIPI NA DRŽAVNOM NATJECANJU!
 

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju