preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
VRIJEME

       

 

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1044601
Danas: 303

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
26.10.2020.
CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020
Predstavnici CARNET-ovog projekta DOTS sudjelovali su na Danima Erasmusa 2020, koji su se održali su od 15. do 17. listopada. Riječ je o međunarodnom događanju na kojemu dionici Eramsus+ programa ... The post CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020 appeared first on CARNET .

23.10.2020.
Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike CUC 2020 otvorene su u petak, 23. listopada u 20 sati i traju do 2. studenoga u 12 sati. Prijaviti se možete putem ... The post Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .

23.10.2020.
INFO Najava radova na medjugradskoj vezi Pula-Zagreb 28.10.2020.
Postovani, U srijedu, 28.10.2020., u vremenu od 00:00 do 03:00 sata davatelj TK usluge Hrvatski Telekom d.d. izvoditi ce radove na medjugradskoj vezi izmedju Pule i Zagreba, uslijed kojih ce ... The post INFO Najava radova na medjugradskoj vezi Pula-Zagreb 28.10.2020. appeared first on CARNET .

23.10.2020.
Proglašeni pobjednici CERT-ovog natjecanja – Hacknite
CARNET-ov Nacionalni CERT i ove je godine u listopadu obilježio Europski mjesec kibernetičke sigurnosti kako bi podigao svijest hrvatskih građana o kibernetičkoj sigurnosti s naglaskom na mrežnu i informacijsku sigurnost ... The post Proglašeni pobjednici CERT-ovog natjecanja – Hacknite appeared first on CARNET .

22.10.2020.
Objavljen preliminarni program CUC-a 2020
Objavljen je preliminarni program 22. CARNET-ove konferencije za korisnike CUC 2020, koja će se pod nazivom "Izazov prihvaćen!" održati od 4. do 6. studenoga 2020. godine u cijelosti u online ... The post Objavljen preliminarni program CUC-a 2020 appeared first on CARNET .

Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
REZULTATI DOSADAŠNJIH NATJECANJA
Autor: Administrator , 23. 2. 2018.

Školska i međuopćinska natjecanja su završila kao i većina županijskih. Možemo zaključiti da su ove godine naši učenici bili uspješni jer su mnogi izborili sudjelovanje na županijskim natjecanjima. Donosimo pregled učenika i njihovih mentora pozvanih na županijsku razinu natjecanja.


PREDMET
RAZ.
UČENICI
MENTORI
HRVATSKI JEZIK
8.
Marina Bogović
M. Tunuković
Lorena Ivančić
Borna Gojšić
 NJEMAČKI JEZIK
 
Tilio Tomislav Baotić
D. Vdovčić Kamenčić
 ENGLESKI JEZIK
8.
Gabrijela Kambić
S. Javorović
Lara Fulir
D. Mandić Gregurić
Borna Gojšić
S. Javorović
Lorena Ivančić
MATEMATIKA
4.
Bono Barač Kapidžić
J. Markešić
5.
Barna Štimac
M. Ivančić
Lukas Magđinski
M. Galić
6.
Benjamin Radošević
K. Blažević
Luka Šeperić
B. Delić
Dalia Belan
K. Blažević
7.
Višen Pavlica
Tin Pustaj
M. Galić
8.
Borna Gojšić
B. Delić
Patrik Baršun
M. Volarić
Petra Leščić
D. Studen
Ivana Blažević
K. Blažević
Iva Blažinčić
D. Studen
Damjan Popović
FIZIKA
8.
Borna Gojšić
Ivan Sirovica
Lovro Kopač
D. Studen
Borna Tunuković
Irena Peruš
POVIJEST
8.
Borna Gojšić
M. Samarin
GEOGRAFIJA
5.
Jakov Dimnjaković
M. Maček
6.
Petra Ikić
K. Štambuk
Nika  Rubes
Benjamin Reparinac
M. Maček
7.
Mihael Rošić
Lj. Vukušić
8.
Marija Bogović
Borna Gojšić
BIOLOGIJA
8.
Petar Leščić
A. Topolnjak
8.
Tihana Ljubisavljević
N. Jurković
INFORMATIKA
8.
Borna Gojšić
M. Kambić
MLADI
TEHNIČARI
5.
Paula Golub
Ivan Sirovica
6.
Helena Ljubetić
V. Turk
7.
Kristijan Gojšić
Ivan Sirovica
Filip Fabijanić
Ivan Sirovica
8.
Mihael Janušić
Vesna Turk
Lovro Kopač
Ivan Sirovica
LIDRANO
3.
Luka Domagoj Žebec
L. Ban
7.
Karla Študir
K. Fabijanić
8.
Petar Leščić
M. Tunuković
8.
Fran Hrvoj
Sven Lencur
Ivan Novosel
Patrik Štmac
M. Tunuković
8.
Marta Severinac
M. Tunuković
LIK
 
Jelena Bobinski
I.Strmečki Vučina
7.
Elizabeth Špikić




[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju