preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
VRIJEME

       

 

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1041114
Danas: 6

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
15.10.2020.
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio ... The post Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars appeared first on CARNET .

14.10.2020.
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Varazdinu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Varazdinske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .

12.10.2020.
INFO Najava radova na cvoristu u Varazdinu – 14.10.2020.
Postovani, U srijedu, 14.10.2020., s pocetkom u 9 sati odvijati ce se radovi na mreznoj infrastrukturi u CARNET-ovom mreznom cvoristu u Varazdinu. Uslijed radova doci ce do prekida mrezne povezanosti ... The post INFO Najava radova na cvoristu u Varazdinu – 14.10.2020. appeared first on CARNET .

12.10.2020.
INFO Najava radova – HT – 15.10.2020
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima u mrezi Hrvatskog telekoma koji ce se odrzati dana 15.10.2020. od 0:00 do 2:00 sata. Radovima su zahvacene ustanove clanice CARNET-a sa ... The post INFO Najava radova – HT – 15.10.2020 appeared first on CARNET .

06.10.2020.
Webinar: Metode poučavanja u online okruženju i u učionici - nastava kao dijalog
U četvrtak, 8. listopada 2020. godine, s početkom u 13 sati održat će se još jedan u nizu webinara na temu organizacije i provođenja nastave na daljinu. Webinaru pod nazivom ... The post Webinar: Metode poučavanja u online okruženju i u učionici - nastava kao dijalog appeared first on CARNET .

Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
MLADI JASKANSKI ATLETIČARI OPET PUNI MEDALJA
Autor: Administrator , 4. 5. 2017.

U mnogobrojnoj i jakoj konkurenciji predstavnici OŠ "Ljubo Babić" ponovno su se vratili puni odličja sa županijskog natjecanja osnovnih škola Zagrebačke županije u atletici koje je održano 2. svibnja na atletskom stadionu "Mladost" u Zagrebu. Natjecanje se održavalo u četiri kategorije:

 


  • Djevojčice 5. i 6. razred
  • Dječaci 5. i 6. razred
  • Djevojčice 7. i 8. razred
  • Dječaci 7. i 8. razred

Iako se treninzi održavaju bez atletskih uvjeta u Gradu Jastrebarskom (atletskih staza, bacališta i skakališta) ponosni smo na postignuća učenika i veliku zainteresiranost za atletiku – „kraljicu sportova“.

Ekipa dječaka 5. i 6. razreda nastupala je u sastavu:

1. 100m - LEON VUČINA 6.A - 3.mjesto i 1. mjesto štafeta 4x100m
2. 200m - NINO ŽALAC 6.A - 1. mjesto štafeta 4x100m
3. 600m - EMANUEL RAZUM 6.F
4. Skok u vis - JAKOV IVANČIĆ 6.A - 2.mjesto
5. Skok u dalj - JOSIP SKORUŠEK 6.F - 3.mjesto i 1. mjesto štafeta 4x100m
6. Bacanje medicinke - ANTONIO BRAJAK 6.A
7. Bacanje vortex loptice - STIPE RUKAVINA 6.B
8. LUKAS MAGĐINSKI 4.A -1. mjesto štafeta 4x100m
9. JOSIP LACKOVIĆ 6.A - rezerva
10. BORNA STANIČIĆ 6.D – rezerva
Posebno pohvaljujemo štafetnu ekipu 4x100m za osvojeno 1. mjesto
Ekipa je zauzela srebrno 2. mjesto.

Ekipa djevojčica 5. i 6. razreda nastupala je u sastavu:

1.100m – NIKA SMOLČIĆ - 3.mjesto i 3. mjesto štafeta 4x100m
2. 200m – KLARA JULARĐIJA - 3. mjesto štafeta 4x100m
3. 600m – EMA FRATRIĆ
4. Skok u vis – LUANA ŠEPERIĆ - 3.mjesto štafeta 4x100m
5. Skok u dalj – TARA PILAT - 2.mjesto
6. Bacanje medicinke – KARLA ŠTUDIR
7. Bacanje vortex-a – LAURA TKALČIĆ – 2.mjesto
8. MARTA MILETIĆ - 3. mjesto štafeta 4x100m
9. ELIZABET ŠPIKIĆ
10. BRUNA FABIJANIĆ
Ekipa je zauzela 3. mjesto.

Ekipu dječaka 7. i 8. razreda činili su:

1. 100m - MAKSIMILJAN RADOŠEVIĆ 8.F - 3.mjesto štafeta 100x200x300x400m
2. 300m - KARLO VOLARIĆ 8.C - 3.mjesto štafeta 100x200x300x400m
3. Skok u vis - TEO MATAUŠIĆ 8.B - 3.mjesto štafeta 100x200x300x400m
4. 800m - HRVOJE MAJCUNIĆ 8.F - 3.mjesto
5. Bacanje vortex loptice - LOVRO KURTALJ 7.C
6. Bacanje kugle 4kg - PATRIK MILKOVIĆ 8.A
7. Skok u dalj - KRUNOSLAV GOMERAC 8.A
8. VIGO PREŽGAJ 7.A - 3.mjesto štafeta 100x200x300x400m
9. LEONARDO RAZUM 7.E - rezerva
10. MATTEO MAGĐINSKI 8.A - rezerva
Ekipa je zauzela 6.mjesto.

Za ekipu djevojčica 7. i 8. razreda nastupile su:

1. 100m – JANA BUDINŠĆAK – 2. mjesto i 2.mjesto štafeta 100x200x300x400m
2. 300m – KARLA FABIJANIĆ - 2.mjesto štafeta 100x200x300x400m
3. Skok u vis – GLORIA MARKUŠIĆ - 2.mjesto I 2. mjesto štafeta 100x200x300x400m
4. 600m – MARTA SEVERINAC - 2.mjesto
5. Bacanje vortex-a – MAGDALENA MATASIĆ 2.mjesto
6. Bacanje kugle 4kg – LANA KUNOVIĆ
7. Skok u dalj – PETRA KOVAČIĆ – 2.mjesto
8. VITA SMOLČIĆ - 2.mjesto štafeta 100x200x300x400m
9. STELLA BUCIĆ
10.EMA KUNOVIĆ
Ekipa je osvojila 2. mjesto s istim brojem bodova kao i prvoplasirana ekipa Bogumila Tonija, ali s manjim brojem prvih mjesta.

Iduće za što se pripremamo je prestižno atletsko natjecanje djevojčica i dječaka od trećeg do šestog razreda osnovnih škola "Erste plava liga" (kvalifikacije za Hanžekovićev memorijal) na kojem smo poznati kao jedna od najbrojnijih škola, a održati će se 18.05. 2017. godine na atletskom stadionu "Mladost" u Zagrebu.

ČESTITKE SVIM NATJECATELJICAMA I NATJECATELJIMA!!!!

Voditeljica muških ekipa bila je prof. Ines Bohaček, a voditeljica ženskih ekipa prof. Ines Jerčinović.

Slike s natjecanja možete vidjeti ovdje.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju