preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1126301
Danas: 405

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
22.04.2021.
Nabava usluge izrade scenarija poučavanja
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi postupak javne nabave usluge izrade scenarija poučavanja. Nabava se provodi u sklopu projekta e-Škole koji je pak dio sveobuhvatnog programa modernizacije hrvatskog ... The post Nabava usluge izrade scenarija poučavanja appeared first on CARNET .

22.04.2021.
Virtualna radionica: ,,Planiranje nastavnih aktivnosti u kombiniranoj i online nastavi"
CARNET nastavlja niz virtualnih radionica za odgojno-obrazovne djelatnike u školama s temama vezanim uz pripremu i provedbu videokonferencijske, virtualne i kombinirane nastave, upoznavanje sa sadržajima i uslugama koje izrađuje CARNET, ... The post Virtualna radionica: ,,Planiranje nastavnih aktivnosti u kombiniranoj i online nastavi" appeared first on CARNET .

20.04.2021.
Prethodno savjetovanje – Nadogradnja CMS sustava
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za usluge nadogradnje CMS sustava (Classroom management system) u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa ... The post Prethodno savjetovanje – Nadogradnja CMS sustava appeared first on CARNET .

19.04.2021.
Virtualna radionica: ,,Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju"
CARNET nastavlja niz virtualnih radionica za odgojno-obrazovne djelatnike u školama s temama vezanim uz pripremu i provedbu videokonferencijske, virtualne i kombinirane nastave, upoznavanje sa sadržajima i uslugama koje izrađuje CARNET, ... The post Virtualna radionica: ,,Dvosmjerna komunikacija u virtualnom okruženju" appeared first on CARNET .

16.04.2021.
INFO Najava radova – HT – vise zupanija – 21.04.2021.g., 00:00 – 02:00h
Postovani, U srijedu 21.04.2021.g. izmedju 00:00 i 02:00h zbog radova u mrezi pruzatelja usluga Hrvatskog Telekoma doci ce do 30 minutnog prekida mrezne povezanosti ustanova clanica CARNET-a spojenih navedenim pruzateljem ... The post INFO Najava radova – HT – vise zupanija – 21.04.2021.g., 00:00 – 02:00h appeared first on CARNET .

Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
MLADI JASKANSKI ATLETIČARI OPET PUNI MEDALJA
Autor: Administrator , 4. 5. 2017.

U mnogobrojnoj i jakoj konkurenciji predstavnici OŠ "Ljubo Babić" ponovno su se vratili puni odličja sa županijskog natjecanja osnovnih škola Zagrebačke županije u atletici koje je održano 2. svibnja na atletskom stadionu "Mladost" u Zagrebu. Natjecanje se održavalo u četiri kategorije:

 


  • Djevojčice 5. i 6. razred
  • Dječaci 5. i 6. razred
  • Djevojčice 7. i 8. razred
  • Dječaci 7. i 8. razred

Iako se treninzi održavaju bez atletskih uvjeta u Gradu Jastrebarskom (atletskih staza, bacališta i skakališta) ponosni smo na postignuća učenika i veliku zainteresiranost za atletiku – „kraljicu sportova“.

Ekipa dječaka 5. i 6. razreda nastupala je u sastavu:

1. 100m - LEON VUČINA 6.A - 3.mjesto i 1. mjesto štafeta 4x100m
2. 200m - NINO ŽALAC 6.A - 1. mjesto štafeta 4x100m
3. 600m - EMANUEL RAZUM 6.F
4. Skok u vis - JAKOV IVANČIĆ 6.A - 2.mjesto
5. Skok u dalj - JOSIP SKORUŠEK 6.F - 3.mjesto i 1. mjesto štafeta 4x100m
6. Bacanje medicinke - ANTONIO BRAJAK 6.A
7. Bacanje vortex loptice - STIPE RUKAVINA 6.B
8. LUKAS MAGĐINSKI 4.A -1. mjesto štafeta 4x100m
9. JOSIP LACKOVIĆ 6.A - rezerva
10. BORNA STANIČIĆ 6.D – rezerva
Posebno pohvaljujemo štafetnu ekipu 4x100m za osvojeno 1. mjesto
Ekipa je zauzela srebrno 2. mjesto.

Ekipa djevojčica 5. i 6. razreda nastupala je u sastavu:

1.100m – NIKA SMOLČIĆ - 3.mjesto i 3. mjesto štafeta 4x100m
2. 200m – KLARA JULARĐIJA - 3. mjesto štafeta 4x100m
3. 600m – EMA FRATRIĆ
4. Skok u vis – LUANA ŠEPERIĆ - 3.mjesto štafeta 4x100m
5. Skok u dalj – TARA PILAT - 2.mjesto
6. Bacanje medicinke – KARLA ŠTUDIR
7. Bacanje vortex-a – LAURA TKALČIĆ – 2.mjesto
8. MARTA MILETIĆ - 3. mjesto štafeta 4x100m
9. ELIZABET ŠPIKIĆ
10. BRUNA FABIJANIĆ
Ekipa je zauzela 3. mjesto.

Ekipu dječaka 7. i 8. razreda činili su:

1. 100m - MAKSIMILJAN RADOŠEVIĆ 8.F - 3.mjesto štafeta 100x200x300x400m
2. 300m - KARLO VOLARIĆ 8.C - 3.mjesto štafeta 100x200x300x400m
3. Skok u vis - TEO MATAUŠIĆ 8.B - 3.mjesto štafeta 100x200x300x400m
4. 800m - HRVOJE MAJCUNIĆ 8.F - 3.mjesto
5. Bacanje vortex loptice - LOVRO KURTALJ 7.C
6. Bacanje kugle 4kg - PATRIK MILKOVIĆ 8.A
7. Skok u dalj - KRUNOSLAV GOMERAC 8.A
8. VIGO PREŽGAJ 7.A - 3.mjesto štafeta 100x200x300x400m
9. LEONARDO RAZUM 7.E - rezerva
10. MATTEO MAGĐINSKI 8.A - rezerva
Ekipa je zauzela 6.mjesto.

Za ekipu djevojčica 7. i 8. razreda nastupile su:

1. 100m – JANA BUDINŠĆAK – 2. mjesto i 2.mjesto štafeta 100x200x300x400m
2. 300m – KARLA FABIJANIĆ - 2.mjesto štafeta 100x200x300x400m
3. Skok u vis – GLORIA MARKUŠIĆ - 2.mjesto I 2. mjesto štafeta 100x200x300x400m
4. 600m – MARTA SEVERINAC - 2.mjesto
5. Bacanje vortex-a – MAGDALENA MATASIĆ 2.mjesto
6. Bacanje kugle 4kg – LANA KUNOVIĆ
7. Skok u dalj – PETRA KOVAČIĆ – 2.mjesto
8. VITA SMOLČIĆ - 2.mjesto štafeta 100x200x300x400m
9. STELLA BUCIĆ
10.EMA KUNOVIĆ
Ekipa je osvojila 2. mjesto s istim brojem bodova kao i prvoplasirana ekipa Bogumila Tonija, ali s manjim brojem prvih mjesta.

Iduće za što se pripremamo je prestižno atletsko natjecanje djevojčica i dječaka od trećeg do šestog razreda osnovnih škola "Erste plava liga" (kvalifikacije za Hanžekovićev memorijal) na kojem smo poznati kao jedna od najbrojnijih škola, a održati će se 18.05. 2017. godine na atletskom stadionu "Mladost" u Zagrebu.

ČESTITKE SVIM NATJECATELJICAMA I NATJECATELJIMA!!!!

Voditeljica muških ekipa bila je prof. Ines Bohaček, a voditeljica ženskih ekipa prof. Ines Jerčinović.

Slike s natjecanja možete vidjeti ovdje.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju