preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
VRIJEME

       

 

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1045697
Danas: 16

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
26.10.2020.
CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020
Predstavnici CARNET-ovog projekta DOTS sudjelovali su na Danima Erasmusa 2020, koji su se održali su od 15. do 17. listopada. Riječ je o međunarodnom događanju na kojemu dionici Eramsus+ programa ... The post CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020 appeared first on CARNET .

23.10.2020.
Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike
Prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike CUC 2020 otvorene su u petak, 23. listopada u 20 sati i traju do 2. studenoga u 12 sati. Prijaviti se možete putem ... The post Otvorene su prijave na 22. CARNET-ovu konferenciju za korisnike appeared first on CARNET .

23.10.2020.
INFO Najava radova na medjugradskoj vezi Pula-Zagreb 28.10.2020.
Postovani, U srijedu, 28.10.2020., u vremenu od 00:00 do 03:00 sata davatelj TK usluge Hrvatski Telekom d.d. izvoditi ce radove na medjugradskoj vezi izmedju Pule i Zagreba, uslijed kojih ce ... The post INFO Najava radova na medjugradskoj vezi Pula-Zagreb 28.10.2020. appeared first on CARNET .

23.10.2020.
Proglašeni pobjednici CERT-ovog natjecanja – Hacknite
CARNET-ov Nacionalni CERT i ove je godine u listopadu obilježio Europski mjesec kibernetičke sigurnosti kako bi podigao svijest hrvatskih građana o kibernetičkoj sigurnosti s naglaskom na mrežnu i informacijsku sigurnost ... The post Proglašeni pobjednici CERT-ovog natjecanja – Hacknite appeared first on CARNET .

22.10.2020.
Objavljen preliminarni program CUC-a 2020
Objavljen je preliminarni program 22. CARNET-ove konferencije za korisnike CUC 2020, koja će se pod nazivom "Izazov prihvaćen!" održati od 4. do 6. studenoga 2020. godine u cijelosti u online ... The post Objavljen preliminarni program CUC-a 2020 appeared first on CARNET .

Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI
Autor: Administrator , 7. 3. 2017.

Danas je naša škola domaćin Županijskog natjecanja iz povijesti za učenike osnovnih i srednjih škola. Natjecanje je započelo svečanim otvaranjem u 9:00 sati na kojem je nastupio školski zbor pod voditeljstvom Maje Kraljev, plesne skupine Lane Jerčinović i monolog "Pokajnik" Petra Leščića kojim će nas predstavljati na državnoj smotri LiDraNo.


Prisutne je pozdravila i u kratkim crtama sa našom školom upoznala ravnateljica gospođa Sanja Sertić, te svečano proglasila natjecanje otvorenim.

Na kraju natjecanja proglašeni su najbolje plasirani učenici, podijeljena su priznanja i prigodni pokloni.

Poredak prvoplasiranih po razredima (prva tri mjesta):

7. razred OŠ

1. Leon Brnad, OŠ Nikole Hribara OŠ Nikole Hribara - Velika Gorica, mentorica Natalija Kukor
2. Krunoslav Lukšić, OŠ Stjepan Radić – Božjakovina, mentorica Dragica Katić
3. Petra Arnuš, OŠ Josipa Zorića – Dugo Selo, mentorica Zdenka Knežić
3. Viktorija Buković, OŠ Braće Radića - Kloštar Ivanić, mentor Ivan Novak

8. razred OŠ

1. Ivan Blažević, OŠ Posavski Bregi – Ivanić Grad, mentorica Tea Kukić
2. Lukas Librić, OŠ Bogumila Tonija - Samobor, mentorica Sandra Sinković
2. Lea Klemenčić, OŠ Sveta Nedelja – Sveta Nedjelja, mentorica Tatjana Šoln Muftić
3. Robert Vitalini, OŠ Ljudevita Gaja – Zaprešić, mentorica Željka Babić
3. Vilim Đura, OŠ Braće Radića - Kloštar Ivanić, mentor Ivan Novak

1. razred SŠ

1. Vilim Ivanković, SŠ Jastrebarsko, mentor Goran Vreš
2. Leon Vlašić, SŠ Jastrebarsko, mentor Goran Vreš
3. Luka Juričić, SŠ Ban Josip Jelačić – Zaprešić, mentorica Slavica Gojević

2. razred SŠ

1. Karolina Popović, Gimnazija Antuna Gustava Matoša – Samobor, mentor Ivan Librić
2. Ivan Neumann, SŠ Jastrebarsko, mentor Goran Vreš
3. Petar Kovač, Gimnazija Antuna Gustava Matoša – Samobor, mentor Ivan Librić

3. razred SŠ

1. Danijel Bačan, SŠ Ban Josip Jelačić – Zaprešić, mentorica Željka Winkler
2. Dominik Pozderac, SŠ Jastrebarsko, mentor Goran Vreš
3. Zvonimir Mamić, SŠ Dugo Selo, mentor Matija Pušić

4. razred SŠ

1. Petar Šantić, SŠ Dugo Selo, mentorica Kristina Lukec
2. Petra Horvatić, SŠ Dugo Selo, mentorica Kristina Lukec
3. Lovro Stepanić, Gimnazija Velika Gorica, mentorica Željka Pavlinić





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju