preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
VRIJEME

       

 

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1041114
Danas: 6

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
CARNET
15.10.2020.
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio ... The post Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars appeared first on CARNET .

14.10.2020.
HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Varazdinu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Varazdinske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post HITNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Varazdinske zupanije appeared first on CARNET .

12.10.2020.
INFO Najava radova na cvoristu u Varazdinu – 14.10.2020.
Postovani, U srijedu, 14.10.2020., s pocetkom u 9 sati odvijati ce se radovi na mreznoj infrastrukturi u CARNET-ovom mreznom cvoristu u Varazdinu. Uslijed radova doci ce do prekida mrezne povezanosti ... The post INFO Najava radova na cvoristu u Varazdinu – 14.10.2020. appeared first on CARNET .

12.10.2020.
INFO Najava radova – HT – 15.10.2020
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima u mrezi Hrvatskog telekoma koji ce se odrzati dana 15.10.2020. od 0:00 do 2:00 sata. Radovima su zahvacene ustanove clanice CARNET-a sa ... The post INFO Najava radova – HT – 15.10.2020 appeared first on CARNET .

06.10.2020.
Webinar: Metode poučavanja u online okruženju i u učionici - nastava kao dijalog
U četvrtak, 8. listopada 2020. godine, s početkom u 13 sati održat će se još jedan u nizu webinara na temu organizacije i provođenja nastave na daljinu. Webinaru pod nazivom ... The post Webinar: Metode poučavanja u online okruženju i u učionici - nastava kao dijalog appeared first on CARNET .

Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
POPIS UČENIKA PRVIH I PETIH RAZREDA
Autor: Administrator , 11. 8. 2016.

Objavljujemo popis formiranih razrednih odjela prvih i petih razreda za školsku godinu 2016./2017. 
Popis učenika prvih razreda:

Matična škola     PŠ Cvetković   PŠ Cvetković-boravak
PŠ Čeglje PŠ Desinec PŠ Domagović
PŠ Petrovina PŠ Plešivica PŠ Sveta Jana
PŠ Volavje    

Popis učenika petih razreda

 


Popis učenika prvih razreda:

1. A, učiteljica: Gordana Kralj - I. smjena (plava)

  1. Ajdić Dominik
  2. Bucić Lana
  3. Ciban Ivona
  4. Galović Ilija
  5. Gradski Pintarić Gea
  6. Ivančić Dunja
  7. Jelenić Lana
  8. Kovačević Jelena
  9. Matešić Matija
  10. Mesić Tara
  11. Miletić Ivan
  12. Navoj Fran
  13. Pavelić Josip
  14. Pičman Dora
  15. Poljančić Luka
  16. Stošić Jan
  17. Šlat Karla
  18. Vlašić Tia
  19. Vučinić Lucija

 

1. B, učiteljica: Marija Gudelj Šeperić -  I. smjena (plava)

  1. Bambulović Kiara
  2. Blažinčić Iris
  3. Gojak Nika
  4. Došen Arian
  5. Dubrović Vito
  6. Koluder Leon
  7. Konjevod Luka
  8. Luketić Luka
  9. Malešić Petra
  10. Preprotić Margareta
  11. Pukšar Roko
  12. Rubinić Nicole
  13. Strizrep Nika
  14. Šimecki Sara
  15. Širanović Maša
  16. Šporčić Bruna
  17. Tomašević Krunoslav
  18. Ujević Daniel
  19. Vadjina Luka

 

1. C,  učiteljica: Irena Borojević - II. smjena (crvena)

  1. Balija Antonio
  2. Batušić Gabriela
  3. Blažičko Gabrijel
  4. Brezar Ella
  5. Hrvoj Dino
  6. Jagunić Nika
  7. Jugović Tin
  8. Lukiček Martin
  9. Ljubetić Franka
  10. Marinčić Patrik
  11. Matošević Tomislav
  12. Pavlak Roko
  13. Perjević Leona
  14. Priselac Dora
  15. Repar Nela
  16. Skorušek Magdalena
  17. Šamec Max
  18. Šeperić Aron

 

1. D, učiteljica: Lidija Križanić - II. smjena (crvena)

  1. Britvec Nikola
  2. Bubanović Leona
  3. Bubanović Roko
  4. Čukoić Franko
  5. Dedić Sara
  6. Idžaković Nika
  7. Ivančić Gabriel
  8. Ivanuša Filip
  9. Kolić Klara
  10. Konečni Nika
  11. Lojdl Mihael
  12. Milanović Nera
  13. Narančić Leon
  14. Prgomet Josip
  15. Spretnjak Samuel
  16. Stanko Gabriel
  17. Šeperić Mateo
  18. Zbiljski Ria

 

1. razred PŠ CVETKOVIĆ-produženi boravak

  1. Antić Roko
  2. Delić Dora
  3. Delić Sara
  4. Gojšić Noa
  5. Gornik Nela
  6. Kešic Klaudija
  7. Kumerle Nikola
  8. Kupina Nia
  9. Nežić Sebastian
  10. Novosel Toma
  11. Sharp Mihael
  12. Solenički Lucija
  13. Vrljić Laura
     

1. razred PŠ CVETKOVIĆ

  1. Batušić Antun
  2. Bakšić Nensi
  3. Pavlaković Dino
  4. Sljepnjov Leon
  5. Zorić Marko
     

1. razred PŠ ČEGLJE

  1. Gjelatović Patrik
  2. Gojšić Magdalena
  3. Kosanović Marina
  4. Šiktar Mihael
     

1. razred PŠ DESINEC

  1. Blažek Eva
  2. Blažek Mihael
  3. Briševac Sven
  4. Burjan Lucija
  5. Butina Tomislav
  6. Ćubela Helena
  7. Kambić Nika
  8. Kambiček Jakov
  9. Kišan Karla
  10. Kišan Lucija
  11. Kos Lucija
  12. Kupres Tin
  13. Lukina Sara
  14. Strahija Tin
  15. Škoc Petar
  16. Španić Eva
  17. Štefanac Ana
  18. Štefković Jelena
  19. Vrabec Luka

 

1. razred PŠ DOMAGOVIĆ

  1. Andrijević Ivana
  2. Grdiša Ema
  3. Mijatović Danijela
  4. Rožić Ariana
     

1. razred PŠ PETROVINA

  1. Ban Hana
  2. Belak Lana
  3. Cvetan Ana
  4. Cvetan Vita
  5. Lovretin Nela Magdalena
  6. Pozderac Nika
  7. Siromašić Matej
  8. Šimrak Dorian
  9. Šoštarić Ana

 

1. razred PŠ PLEŠIVICA

  1. Braje Magdalena
  2. Guliš Tea
  3. Jagunić Leonarda
  4. Lukina Jana
  5. Režek Leon
  6. Tončić Franjo
     

1. razred PŠ SVETA JANA

  1. Bubanović Lea
  2. Delišimunović Nika
  3. Derdić Ana
  4. Falica Petra
  5. Falica Sara
  6. Kazić Robert
  7. Pačić Laura
  8. Špigelski Martin
  9. Tućin Luka

1. razred PŠ VOLAVJE

  1. Kovačić Leon
  2. Kupina Leon
  3. Neralić Lana
  4. Zidarić Marta
     

Popis učenika petih razreda:

Razred: 5.A, razrednik/Ica: Kristina Fabijanić

  1. Ana Bilušić                                              
  2. Jelena Bobinski                                       
  3. Bruno Braje                                              
  4. Tin Bucković                                            
  5. Ema Fratrić                                              
  6. Dora Jambrović                                       
  7. Evita Navoj                                              
  8. Ivana Plašć                                              
  9. Nika Rubes                                              
  10. Vanja Sečen                                            
  11. Tin Stošić
  12. Magdalena Hodak                                    
  13. Ivan Reškovac                                         
  14. Matija Domjančić                                     
  15. Antonio Gomerčić                                    
  16. Barbara Huljina                                        
  17. Magdalena Pavlečić                                 
  18. Marta Reškovac                                       
  19. Martin Markužić           
                                 

Razred: 5.B, razrednik/Ica: Nikolina Ribarić

  1. Lana Benković                                         
  2. David Božić                                             
  3. Eugen Ciban                                            
  4. Matej Galović                                           
  5. Patrik Priselac                                          
  6. Nikolina Turkalj                                         
  7. Tara Tutić
  8. Matia Šerić                                              
  9. David Andrijević                                       
  10. Jona Dodik                                              
  11. Leonarda Jurković                                   
  12. Maja Kambić                                           
  13. Lara Krčmar                                             
  14. Leon Marinčić                                          
  15. Marta Miletić                                            
  16. Laura Španić                                           
  17. Petra Borković                                         
  18. Bruna Fabijanić                                        
  19. Lovro Fabijanić                                        
  20. Renee Horvat
  21. Roko Fran Zatezalo

 

Razred: 5.C, razrednik/Ica: Mario Samarin

  1. Tin Bećir  
  2. Magdalena Gregorić                                 
  3. Leon Gregurić                                          
  4. Elizabeta Ludvig                                      
  5. Matej Milašinčić                                       
  6. Christian Pustaj                                        
  7. Leon Slunjski                                           
  8. Sara Studen                                            
  9. Luana Šeperić                                         
  10. Eleonora Tončić                                       
  11. Lucija Eraković                                        
  12. Emanuel Gornik                                       
  13. Franka Kolarić                                         
  14. Lana Makarun                                          
  15. Lorena Markešić                                      
  16. Marna Markušić                                       
  17. Benjamin Reparinac                                 
  18. Luka Rubes                                             
  19. Emma Vukić                                            
  20. Ela Vukić 

 

Razred: 5.D, razrednik/Ica: Ivana Strmečki Vučina

  1. Tomislav Bubanović                                 
  2. Ella Bjelanović                                         
  3. Nika Jukić
  4. Tena Jurkovac                                         
  5. Matea Radovac                                       
  6. Tin Tutić   
  7. Ana Ujević
  8. Luka Vrbetić                                            
  9. Leon Čupac                                             
  10. Jakov Kupina                                           
  11. Patrik Lukšić                                            
  12. Petra Lukšić                                            
  13. Ana Plečko                                              
  14. Hana Braje                                              
  15. Elena Golubić                                          
  16. Filip Mišić
  17. Leon Popović                                          
  18. Lea Rubinić                                             
  19. Matej Šimunović                                      
  20. Lea Jagunić                                             
  21. Dorian Kralj                                              
  22. Mihael Kralj

 

 Razred: 5.E, razrednik/Ica: Nada Jurković

  1. Elizabeta Kurpes                                      
  2. Anja Stojković                                         
  3. Eva Brnabić                                             
  4. Helena Ljubetić                                        
  5. Nika Stić  
  6. Tin Koluder                                              
  7. Igor Stošić
  8. Luka Piškor                                             
  9. Andrija Milanović                                      
  10. Karmen Braim                                          
  11. Tereza Hačko                                          
  12. Petra Ikić 
  13. Petar Loparić                                           
  14. Mihael Zorić                                             
  15. Noa Novosel                                            
  16. Marko Kovačević                                     
  17. Ema Jajalo                                              
  18. Zvonka Sokačić                                       
  19. Karlo Karal                                               
  20. Leon Požega                                           

                                                                                    

Razred: 5F, razrednik/Ica: Nađa Brlek

  1. Leonardo Boban                                      
  2. Marko Bradvić                                         
  3. Domagoj Brakus                                      
  4. Damian Hrvoj                                           
  5. Josip Obradović                                      
  6. Benjamin Radošević                                
  7. Sven Starešinčić                                      
  8. Tea Sedlar                                               
  9. Tara Pilat 
  10. Ivana Nežić                                              
  11. Stela Šljivevinac                                       
  12. Dorotea Tončić                                        
  13. Katarina Muđer                                        
  14. Mia Kamenjašević                                    
  15. Branko Janković                                      
  16. Dalia Belan                                              
  17. Ivan Mihalić                                             
  18. Marija Berdik                                           
  19. Josipa Drešar                                          
  20. Petar Marinović




[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju