preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login

VOZNI RED

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:45–prvi sat
   8:45–8:50–mali odmor
   8:50–9:35–drugi sat
   9:35–9:40–mali odmor
   9:40–10:25–treći sat
   10:25–10:40–veliki odmor
   10:40–11:25–četvrti sat
   11:25–11:30–mali odmor
   11:30–12:15–peti sat
   12:15–12:20–mali odmor
   12:20–13:05–šesti sat
   13:05-13:10 - mali odmor
   13:10–13:55-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:45–prvi sat
   14:45–14:50–mali odmor
   14:50–15:35–drugi sat
   15:35–15:40–mali odmor
   15:40–16:25–treći sat
   16:25–16:40–veliki odmor
   16:40–17:25–četvrti sat
   17:25–17:30–mali odmor
   17:30–18:15–peti sat
   18:15–18:20–mali odmor
   18:20–19:05–šesti sat

 

 

SLUŠAONICA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1579698
Danas: 3

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ŽUPANIJSKO NATJECANJE MLADIH TEHNIČARA
Autor: Administrator , 22. 3. 2024.

U srijedu 20. ožujka 2024.g. održano je 66. županijsko natjecanje mladih tehničara Republike Hrvatske u OŠ Eugena Kumičića u Velikoj Gorici. Našu školu je predstavljalo šest učenika od 5. do 8. razreda u šest kategorija.

 


Rezultati po kategorijama:
Maketarstvo i modelarstvo: Luka Kišan, 5. r., – 4. mjesto, mentorica: Vesna Turk,
Graditeljstvo: Antonio Katovčić, 6 .r. – 2. mjesto, mentorica: Vesna Turk,
Strojarske konstrukcije: Anamarija Ivanušić, 7. r. – 3. mjesto, mentorica: Vesna Turk,
Obrada materijala: Domagoj Vancaš, 7. r. – 4. mjesto,  mentorica: Vesna Turk
Elektronika: Helena Ćubela, 8. r. – 5. mjesto, mentor: Ivan Sirovica,
Elektrotehnika: Mateo Šeperić, 8. r. – 8. mjesto, mentorica: Vesna Turk.

Čestitke svima na izvrsnim rezultatima!





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju