preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login

VOZNI RED

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:45–prvi sat
   8:45–8:50–mali odmor
   8:50–9:35–drugi sat
   9:35–9:40–mali odmor
   9:40–10:25–treći sat
   10:25–10:40–veliki odmor
   10:40–11:25–četvrti sat
   11:25–11:30–mali odmor
   11:30–12:15–peti sat
   12:15–12:20–mali odmor
   12:20–13:05–šesti sat
   13:05-13:10 - mali odmor
   13:10–13:55-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:45–prvi sat
   14:45–14:50–mali odmor
   14:50–15:35–drugi sat
   15:35–15:40–mali odmor
   15:40–16:25–treći sat
   16:25–16:40–veliki odmor
   16:40–17:25–četvrti sat
   17:25–17:30–mali odmor
   17:30–18:15–peti sat
   18:15–18:20–mali odmor
   18:20–19:05–šesti sat

 

 

SLUŠAONICA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1579694
Danas: 502

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ŽUPANIJSKA SMOTRA LIDRANO
Autor: Administrator , 4. 3. 2024.

U srijedu 28. veljače 2024.g. naša škola bila je domaćin Županijske smotre Lidrano. Na smotri je sudjelovalo 158 učenika pod vodstvom 50 mentora. Na Županijsku smotru pristigla su 23 literarna rada, 7 samostalnih novinarskih radova, 6 tiskanih školskih listova i 3 radijske emisije.


U Domu kulture Jastrebarsko održani su dramsko-scenski nastupi – 14 pojedinačnih nastupa i 13 skupnih. Rad svih povjerenstava organiziran je u prostoru škole, kao i okrugli stolovi za učenike i njihove mentore.

Članovi prosudbenih povjerenstava za literarno, novinarsko i dramsko-scensko stvaralaštvo predložili su sljedeće radove i učenike za državnu smotru.

1. Literarni radovi

Prosudbeno povjerenstvo za literarno stvaralaštvo: Lidija Vešligaj, Jadranko Bitenc, Snježana Babić

 

Naslov rada

Ime i prezime učenika

Raz.

Škola

1.

Ženice brižne

Mihael Geceg

7.

OŠ „Stjepan Radić”

2.

Đak

Maria Bedenic

6.

OŠ Ksavera Šandora Đalskog, Donja Zelina

3.

Knjiga najljepših priča

Marija Ćosić

7.

OŠ Pavao Belas,
Brodovec

4.

Jesenske tajne

Mila Lekić

5.

OŠ Josipa Zorića,
Dugo Selo

5.

Tiho, o tiho govori mi jesen

Franka Halapa Malović

7.

OŠ Ksavera Šandora Đalskog, Donja Zelina

6.

Zapisi užarenih trenutaka

Iskra Makarun

7.

OŠ „Ljubo Babić”
Jastrebarsko

7.

Tajne glagoljičke čokolade

Mia Bajan

7.

OŠ Bogumila Tonija,
Samobor

 

2. Novinarsko stvaralaštvo

Prosudbeno povjerenstvo za novinarsko stvaralaštvo: Adriana Baus, Ivana Sučić, Edi Kirschenheuter.

Samostalni novinarski radovi:

 

Naslov rada

Ime i prezime učenika

Raz.

Vrsta

Mentor

Škola

1.

Životinje trebaju
našu ljubav i
zaštitu

Lara Žnidarić

8.

vrsta rada

Ivana
Mijatović

OŠ Josipa
Zorića, Dugo
Selo

2.

Vjeruj u sebe,
život je lijep

Antea Šimara

8.

reportaža

Petra
Birman

OŠ Bogumila
Tonija,
Samobor

3.

Potiče li školski
sustav
 individualnost i
kreativnost

Veronika Pomper

8.

intervju

Gordana
Čosić

Oš Dragutina
Domjanića,
Sveti Ivan
Zelina

4.

 Društvene mreže
oduzimaju
privatnost i
slobodu  

Marija Bekić

8.

novinarski

Nikica
Landeka

OŠ Šćitarjevo,
Šćitarjevo

5.

Projekt Solarko

Marta Majerić

7.

problemski članak

Tajana
Deverić

OŠ Ivane Brlić -
Mažuranić,
Prigorje
Brdovečko

Školski list:

 

Naslov lista

Ime i prezime učenika

Raz.

Mentor

Škola

1.

Joško

Vita Dragičević

8.

Dragana Radovan
 Marković

OŠ Josipa Zorića,
Dugo Selo

2.

Cvrkut

Lena Orlić
Nea Večerin
Tia Večerin
Jan Lozar
Lana Špoljarić

6.

7.

Lorena Leljak

OŠ Krunoslava
Kutena, Vrbovec

 

3. Dramsko stvaralaštvo

Prosudbeno povjerenstvo za dramsko stvaralaštvo: Marina Zorić, Katarina Kolega, Mia Matasić.

Pojedinačni dramsko-scenski nastup:

 

Ime i prezime
učenika

Raz.

Autor i naslov teksta

Vrsta

Mentor

Škola

1.

Mia
Latinović

4.

Zvonimir Balog,
Med i mlijeko

monolog

Ada Trbović

OŠ Josipa Zorića,
Dugo Selo

2.

Tamara
Čehulić

6.

William
Shakespeare,
Hamlet

monolog

Gordana
Vučković Bikić

OŠ Dragutina Domjanića,
Sveti Ivan Zelina

 

 

Skupni dramsko-scenski nastup:

 

Autor i naslov teksta

Vrsta

Ime i prezime učenika

Raz.

Mentor

Škola

1.

prema
stihovima J.
 Karakaša
Riječi

 

dramska igra

Gabriela Bušić
Patrik Ćosić
Mihael Gajšak
Fran Kukor
Hana Vlahović
Marija Ban
Sara Vraneković
Laura Gorup
Patrik Zullo

5.

Tatjana
Mesiček

OŠ Bogumila
Tonija, Samobor

2.

August Šenoa,
Kugina kuća

dramsko-scenska igra

Margot Rendulić
Klara Tomorad
Ena Pavlek
Tomo Leljak
Ema Močilac
Klara Horvat
Karlo Horvat

8.

Aleksandra
 Žmak

OŠ Pušća,
Pušća

3.

Aleksandar
Sergejevič
Puškin,  Bajka
o ribaru i ribici

kazalište sjena

Jakov Kaurin
Petra Vojvoda
Magdalena Miletović
Karlo Jačimović
Ema Vnučec
Leda Lovrenčić
Dora Halužan

6.  8.

Snježana
Vlahović
Perić

OŠ Eugena Kumičića,
Velika Gorica

 

4. Radijsko stvaralaštvo

Prosudbeno povjerenstvo za radijsko stvaralaštvo: Marina Perković, Gordana Ostović, Diana Koller.

 

Naslov teksta

Vrsta

Ime i prezime
učenika

Raz.

Mentor

Škola

1.

Volim slušati
radio

reportaža

Fran Grošanić

Karla Maria Šmida

Katja Bešen

Ana Matuna

Simon Geceg

1.

2.

5.

Marija
Cetl

OŠ Krunoslava
Kutena, Vrbovec

2.

Mišji kutak

radijska emisija

Sara Ložnjak

Nela Keser

Petra Grahovac

Lucija Šolčić

Ema Vrtar

6.

7.

8.

Monika
Valput

OŠ Mihaela Šiloboda,
Sveti Martin pod
Okićem

3.

Grozdana na
zrnu papra

radioigra za djecu

Ana Gršetić

Stjepan Kolarec

Lara Domitrović

Eva Gorenc

Katarina Čačić

7.

Josipa
Gršetić

OŠ Slavka Kolara,
Kravarsko

 

Svim učenicima i učiteljima zahvaljujemo na sudjelovanju na smotri LiDraNO 2024. Čestitamo učenicima i njihovim mentorima i želimo im puno uspjeha u daljnjem radu!

Fotografije možete vidjeti ovdje.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju