preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login
IDEMO U SREDNJU

VOZNI RED

SLUŠAONICA

WEB STRANICE RAZREDA

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:40–veliki odmor
   9:40–10:25–treći sat
   10:25–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:05–13:50-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:40–veliki odmor
   15:40–16:25–treći sat
   16:25–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1302623
Danas: 10

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
VELIKI USPJEH ATLETSKIH EKIPA NA DRŽAVNOM NATJECANJU
Autor: Administrator , 6. 6. 2022.

Na državnom natjecanju u atletici za 5. i 6. razrede koje je održano 2. i 3. lipnja u Vinkovcima, s velikim uspjehom su nastupile muška i ženska ekipa naše škole. I jedna i druga ekipa osvojile su ekipno peto mjesto s time da je ženska ekipa imala isti broj bodova kao četvero plasirana ekipa iz Splita. Uspjeh je tim veći jer u našem Gradu ne djeluje atletski klub niti postoji atletska staza na kojoj bi naši perspektivni atletičari i atletičarke mogli trenirati i postizati još bolje rezultate.


 

Članice ženske atletske ekipe:

  1. Dora Delić – 1. mjesto u trčanju na 600 metara
  2. Paula Klanjčić -2. mjesto u bacanju medicinke
  3. Sara Lukina – 3. mjesto u skoku u dalj, štafeta 4x100 m
  4. Eva Blažek – trčanje na 200 metara, štafeta 4x100 m
  5. Lucija Vučinić – trčanje 100 metara
  6. Ria Zbiljski – skok u vis, štafeta 4x100 m
  7. Sara Delić – štafeta 4x100 m
  8. Ivona Ciban – bacanje vortexa
  9. Tia Vlašić

Za mušku ekipu su nastupili:

  1. Fran Navoj – 6.A – 100m – 2.mjesto
  2. Toma Novosel – 6.E – 200m 
  3. Dino Hrvoj – 6.D – 600m – 3.mjesto
  4. Luka Konjevod – 6.C  - bacanje medicinke 
  5. Leon Kupina – 6.D – skok u vis 
  6. Jurica Bošnjak – 5.A – skok u dalj 
  7. Gabriel Stanko – 6.A – bacanje vorteks loptice 
  8. Franko Čukoić – 6.F – štafeta 4x100m –  Gabriel Stanko, Toma Novosel i Franko Čukoić i Fran   
  9. Navoj - 3.mjesto
  10. Dominik Ajdić – 6.A - (R)
  11. Vito Dubrović - 6.C - (R)

Mentorica muške ekipe je Ines Bohaček, a ženske ekipe Ines Jerčinović.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju