preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko

Login

VRIJEME

       

VOZNI RED

WEB STRANICE RAZREDA

Upoznajemo zavičaj

OD VRTIĆA DO ŠKOLE

MONOGRAFIJA ŠKOLE

KNJIŽNICA ONLINE

SIGURNIJI INTERNET

 

NAGRADA GRADA

Raspored zvona

   Prije podne
   8:00–8:44–prvi sat
   8:44–8:46–mali odmor
   8:46–9:30–drugi sat
   9:30–9:35–mali odmor
   9:35–10:20–treći sat
   10:20–10:35–veliki odmor
   10:35–11:20–četvrti sat
   11:20–11:25–mali odmor
   11:25–12:10–peti sat
   12:10–12:15–mali odmor
   12:15–13:00–šesti sat
   13:00–13:45-sedmi/nulti sat

   Poslije podne
   14:00–14:43–prvi sat
   14:43–14:45–mali odmor
   14:45–15:30–drugi sat
   15:30–15:35–mali odmor
   15:35–16:20–treći sat
   16:20–16:35–veliki odmor
   16:35–17:20–četvrti sat
   17:20–17:25–mali odmor
   17:25–18:10–peti sat
   18:10–18:15–mali odmor
   18:15–19:00–šesti sat
   19:05-19:50-sedmi sat

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 659610
Danas: 109
UDŽBENICI ZA 2017./18.

eTwinning projekti

Aktivnosti GLOBE grupe

Korisni linkovi

 

Vijesti iz CARNet-a
Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
15.12.2017.
Dovršena izrada svih 240 scenarija poučavanja
Objavom preostalih 70 scenarija za STEM predmete, Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet u suradnji s projektnim partnerima dovršila je izradu svih 240 scenarija poučavanja koji su razvijani u sklopu pilot projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola".

13.12.2017.
Webinar: SEN pupils in my class – There’s always one more question to be asked
U srijedu, 20. prosinca 2017. godine od 20 do 21 sat Hrvatsko udruženje profesora engleskog jezika u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom SEN pupils in my class – There’s always one more question to be asked. 

04.12.2017.
CARNet domaćin međunarodnog partnerskog sastanka projekta CRISS
U siječnju 2017. godine Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet priključila se međunarodnom projektu CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) koji se provodi u okviru programa Europske unije Obzor 2020. 

01.12.2017.
NATO vježba "Cyber Coalition 2017"
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet sudjelovala je u desetoj po redu NATO vježbi zaštite NATO i nacionalnih računalnih sustava pod nazivom "Cyber Coalition 2017". 

30.11.2017.
Na CARNetovom sustavu Loomen i ove godine uspješno održano međunarodno natjecanje Dabar
Od 13. do 17. studenoga 2017. godine na CARNetovom sustavu Loomen održano je međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja Dabar. Interes učenika ove je godine bio iznimno velik pa je na natjecanju ukupno sudjelovalo 15 247 učenika iz 430 škola. 

Najnovije vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
POPIS UČENIKA PRVIH I PETIH RAZREDA
Autor: Administrator , 11. 7. 2017.

Objavljujemo popis formiranih razrednih odjela prvih i petih razreda za školsku godinu 2017./2018. 


Popis učenika prvih razreda u matičnoj školi:

1.A

  1. PETRA TOMAC
  2. LUCIA MALEŠIĆ
  3. NIKA ŽGANJER
  4. DAVID GRDOVIĆ
  5. IVANO MALEŠIĆ
  6. PATRIK NOVOSEL
  7. DAVID ŠTIMAC
  8. JOSIP LASOVIĆ
  9. MATIJA GRIJAK
  10. KIM BARTAKOVIĆ
  11. JAKOV HRVOJE ŽEBEC
  12. LORENA GORENC
  13. LUCIJA PRUGOVEČKI
  14. IVANO ZORIĆ
  15. MIRNA CAFUK
  16. LORENZO IVEZIĆ
  17. ANA JAMBROVIĆ
  18. JOSIP SRAČIĆ
  19. VIKTOR BACAN
  20. MIHAEL VUKODER
  21. ELIN BARTAKOVIĆ
  22. VAL PINTAR

1.B

  1. RAMONA IVANKOVIĆ
  2. DANIEL DOLANJSKI
  3. LUKA MATAUŠIĆ
  4. JAKOV MATAUŠIĆ
  5. PETAR KOŠĆICA
  6. JURAJ KOPIĆ
  7. TAMARA BUBANOVIĆ
  8. NIKA ZMAJLOVIĆ
  9. EMA PREPROTIĆ
  10. IVAN KATOVČIĆ PAVLINEK
  11. ANA TURKALJ
  12. MARKO SOKAČIĆ
  13. PIA BUCKOVIĆ
  14. EDUARDO MAGĐINSKI
  15. KARLO STIĆ
  16. TENA BLAŽEK
  17. LEONA FALICA
  18. LAURA PERUCCI
  19. VLADIMIR MIOVEC
  20. TIN STRIZREP
  21. NOA STUDEN

1.C

  1. PATRIK GRIJAK
  2. IVAN LOJZER
  3. CHRISTIAN JURIČIĆ
  4. OREN SEVERINAC
  5. MIA BENCETIĆ
  6. LANG HE
  7. KARLO JUGOVIĆ
  8. ELLA KOLARIĆ
  9. BRUNA REPINAC
  10. LOVRO PERŠIN
  11. DOMAGOJ VANCAŠ
  12. VIKTORIJA OSLAKOVIĆ
  13. NIKA MUĐER
  14. MIA TOMAC
  15. KATARINA ŠAMIJA
  16. MAX AVDICH
  17. DAVID KADLEC
  18. IVAN GRGETIĆ
  19. SARA DIKŠIĆ
  20. NIKA BENKOVIĆ

Popis učenika prvih razreda po područnim školama:

PŠ CVETKOVIĆ

  1. GABRIEL ANTIČEVIĆ
  2. PETAR ŠALAJ
  3. EVA DRAŽENOVIĆ
  4. FILIP KOSIĆ
  5. NOA CIKOŠ RODIĆ
  6. FILIP DIMNJAKOVIĆ
  7. ANA VUKSAN
  8. ANA SEVERINAC
  9. PETAR TRUMBETIĆ
  10. DAVID KALAFATIĆ
  11. MIHAEL KOKOT
  12. EMANUEL TROPČIĆ
  13. ANAMARIJA IVANUŠIĆ
  14. ISKRA MAKARUN
  15. VENIO VOLMUT

PŠ ČEGLJE

  1. BARBARA DOMJANČIĆ
  2. KARLO DOMJENČIĆ
  3. NIKOLA DEVČIĆ
  4. SARA BLAŽIĆ

PŠ DOMAGOVIĆ

  1. MATIJA BUDIŠĆAK
  2. LUKA FABIJANIĆ
  3. MIRKO MIJATOVIĆ

PŠ PLEŠIVICA

  1. JAKOV IVANČIĆ

PŠ DESINEC

  1. ANTONIO BEREČEK
  2. FILIP ČOLAK
  3. JOSIP ČOLIG
  4. LANA ĆUBELA
  5. DANIJELA JOZIPOVIĆ
  6. NIKA JURAS
  7. EMA JURKOVIĆ
  8. IVAN JURKOVIĆ
  9. TOMA JURKOVIĆ
  10. MIA KLARIĆ DEJANOVIĆ
  11. SARA MEDVJED
  12. VIKTORIJA PETANJEK
  13. HELENA VOLARIĆ
  14. LUCIJA VRABEC
  15. VID IVAN VUČIĆ

PŠ SVETA JANA

  1. JURICA BOŠNJAK
  2. IVANO BRAIM
  3. ROKO FALICA
  4. VILIM FRKONJA
  5. GABRIJEL JURKOVAC
  6. EDDA MARTINKOVIĆ
  7. BORNA SRMEG

PŠ PETROVINA

  1. JURICA BATELJA
  2. ROKO CVETAN
  3. EMA JURČIĆ
  4. ŠIMUN JURINIĆ
  5. LEONA KASUNIĆ
  6. STJEPAN SAMAC
  7. MARKO VUČINA

PŠ VOLAVJE

  1. NIKOLINA POŽEGA

Popis učenika petih razreda:

5.A

1. NIKA MARKULIN
2. IVANA CELIĆ
3. ADRIANA PETRETIĆ
4. MARTIN TOMAC
5. VITTA ORIOLI
6. GITA PUKŠAR
7. LUKAS MAGĐINSKI
8. ROK BLAŽEK
9. DOMINIK NOVOSEL
10. GABRIEL MILKOVIĆ
11. PAVAO CIBAN
12. ROMANO RUBINIĆ
13. THEO PETAR BLAŽINČIĆ
14. EMANUELA GVOZDANOVIĆ
15. HENA PAVIČIĆ
16. TARA TERIHAJ
17. MIA JALŠOVEC
18. NIKA PRUGOVEČKI
19. HANA KOKOT
20. HELENA VADJINA
21. PULA GOLUB
22. EMA ĆUBELA
23. DANIJELA TOMIĆ
24. LUKAS KERMAN
25. MATIJA MAJKIĆ
26. TIN ANTUN VUČIĆ

5.B

1. LAURA BOŠNJAK
2. ANA MARIJA BUDIŠĆAK
3. HAANA HAĐUR
4. IRA KUPINA
5. ANA MILADIN
6. LORENA MINTAS
7. MARKO TUĆIN
8. MIHAEL BLAŽIĆ
9. LAURA GJELATOVIĆ
10. ANA GOJŠIĆ
11. LORENA GOJŠIĆ
12. PETRA KRLIN
13. ELENA MLINAC
14. BRUNO DOMLADOVAC
15. LAURA SAMAC
16. PETRA ČOLIG
17. MIHAEL JOZIPOVIĆ
18. IVAN KIŠAN
19. KRISTIJAN PETANJEK
20. LANA FRANJEVIĆ
21.LORENA BUDINŠĆAK
22. FRAN HRVOJ
23. MARTIN LUKINA
24. SARA PERĐUN
25. DAVID FABIJANIĆ
26. TARA PINTAR

5.C

1. BENJAMIN BELA BANKOVIĆ
2. MAGDALENA BRADVIĆ
3. PAOLA BRITVEC
4. LAURA JANUŠIĆ
5. NOA KELC
6. HANA RUBINIĆ
7. SAMARA SAMARDŽIJA
8. DOMINIK SIROVICA
9. BORNA ŠTIMAC
10. DINO TELETOVIĆ
11. MARKO VRAN
12. LEON ŽILIĆ
13. KRISTIJAN FALICA
14. LANA ČUNOVIĆ
15. MARKO MIKEK
16. MARKO SIIROMAŠIĆ
17. DOMINIK GUGEC
18. LOVRO SAKOMAN
19. GORAN GUGEC

5.D

1. EVA BUDIŠĆAK
2. LEON KATOVČIĆ
3. RINO LAFTER
4. TAJANA MILANOVIĆ
5. ROKO NOVOSEL
6. IVANO DEDIĆ
7. LEON KASUNIĆ
8. FILIP VLAŠIĆ
9. LEON VRANARIČIĆ
10. LUKA ZORETIĆ
11.LUKA FABIJANIĆ
12.LEONARD GRGETIĆ
13.LANA LOVRENČIĆ
14.LUCIJA MALKOVIĆ
15.MAGDALENA MATIĆ
16.MARTIN RUBINIĆ
17. VIKTORIJA ČEH
18. IVAN BENŠA
19. MARIO TOMIĆ

5.E

1. IGOR BIRAČ
2. LUKA BORKOVIĆ
3. MARGARETA RAZUM
4. EMILY REŠČIĆ
5. NIKA KATOVČIĆ
6. SARA PERKOVIĆ
7. MAGDALENA RUBES
8. BORNA SKORUŠEK
9. ANAMARIJA TOMAŠKOVIĆ
10. BORNA VUKOBRATOVIĆ
11. LUKA DIKŠIĆ
12. PETAR PAVLAKOVIĆ
13. ANĐELA BONETA AGOSTINI
14. LUCIJA KONOSIĆ
15. LANA NOVOSEL
16. LUKA AMIĆ
17. TARA FRATRIĆ
18. IVAN KOSTELAC
19. ANTE MARUŠIĆ
20. PATRIK ZIDARIĆ

5.F

1. GABRIJEL SOLENIČKI
2. LEON TODOROVIĆ
3. JAN ERBEN
4. MATIJA LUKINA
5. TENA FRESL
6. LEON JURIĆ
7. JAKOV STJEPAN DIMNJAKOVIĆ
8. LUCIJA HARIC
9. LAURA DIMNJAKOVIĆ
10. ANA KATARINA BUBANOVIĆ
11. PATRIK BAKŠIĆ SLJEPNJOV
12. MIŠEL PAĐEN
13. MANUELA BATELJA
14. KARLO JELENIĆ
15. MARIJA KRIŽANIĆ
16. DAMIR ŠIMRAK
17. KRISTINA KARAS
18. DORA BUTAJLA
19.JELENA STANIŠIĆ

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju